Wpis z mikrobloga

@borrow: Mam bardzo podobny mały pokój 8-9m2 (z balkonem 4m2). Nie rozumiem tych hejtów na małe pokoje. W Krakowie obecnie wszystkie mieszkania podrożały o 100zł w porównaniu z poprzednim rokiem i teraz taka cena w dobrej lokalizacji to naprawdę dobra opcja. Jeśli chodzi o wielkość pokoju to w domu mam swój pokój 25m2 i jakoś nie odczuwam różnicy czy siedzę w małym pokoju czy dużym. Kwestia gustu. Moi znajomi przychodząc do
@borrow: miałem tyle samo miejsca za 350eu miesięcznie jak pracowałem w Holandii i musiałem mieszkać na agencyjnych chatach. Do tego jeszcze w 2 w takim pokoju. #!$%@? Otto. Dobrze że po miesiącu się przeprowadziłem. Niektórzy tam siedzą po pare lat.
@borrow: byłem kiedyś oglądać "pokój" jeszcze mniejszy niż ten, z zasyfionym biurkiem wyglądającym jakby ledwo je przynieśli z wysypiska. Bieżanów / Prokocim, cena 800 zł. Ewakuowałem się dosyć szybko.
@borrow: mieszkałem w takim pokoju w Warszawie za 5 stówek niecałe xD Ale wynajmowaliśmy całe mieszkanie i uznałem, że mi taki wystarczy. Kilka minut od metra Marymont, w domu i tak w zasadzie tylko spałem, więc mi to odpowiadało w opór. Nie widzę problemu. Jak ktoś ma mało gratów to jak znalazł. I jeszcze udawało mi się rower zmieścić, ale musiałem przednie koło zdejmować.