Wpis z mikrobloga

Od niedawna bawię się w spray painting. To co widzicie poniżej to mój 12 obraz w życiu wykonany ta technika, także jestem aktualnie na poziomie raczkującego amatora. Najfajniejsze jest to, że można się zrelaksować, zrobić coś z niczego i popatrzeć na koniec na to wiedząc, że samemu to zrobiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sztuka #zainteresowania #malarstwo
Gimpson - Od niedawna bawię się w spray painting. To co widzicie poniżej to mój 12 ob...

źródło: comment_PpGHaLhtmYl6p9RZ9Z3eSviGis3HNTIo.jpg

Pobierz
  • 41
@laczka: Nakładam warstwy, czyli robię jedną wielką plamę np. mixu koloru białego i czarnego po czym nadmiar ściągam poprzez nałożenie np. gazety, przyciśnięcie jej i oderwanie. I w ten sposób można w zasadzie uzyskać wszystko, cała reszta to szczegóły dodane pędzlem, szpachelką ( ja nie miałem więc użyłem łopatki, cokolwiek czym mogę zdrapać farbę ) patyczkami do uszu, gąbką itp itd
@Gimpson: widziałem w kołobrzegu jak ziomeczek tak malował. W sumie to jest odrysowywanie geometrycznych kształtów i tuningowanie ich. Myśle, że każdy to ogarnie kto się chce w to bawić i wielki talent do tego nie potrzebny.
Zazwyczaj 90% obrazów tworzonych w tym stylu to statki, wodospady i planety :D