Wpis z mikrobloga

@kaszanka_z_cebulka82 no niestety pierwsza wizyta u mechanika wyniosla 600zl, ponieważ 300zl to wymiana oleju silnikowego, oleju skrzyni biegów, filtra powietrza, filtra paliwa, filtra oleju, a drugie 300 to wymiana zacisku hamulcowego ktory popuścił. Do zrobienia mam konserwacje za 600zl, sprzeglo, ktore jest na wykonczeniu i to w zasadzie tyle na razie. Wczoraj zaplacilem 200 za wymiane obejm zbiornika paliwa bo jedna popusciła przeżarta rdzą. Mam nadzieję, że to na razie tyle z
@dejmiejn: genialne auto. Mam nadzieję, że w połączeniu z jedyną słuszną skrzynią DSG. Mam właściwie bliźniacze A3 8V 1.8TFSI quattro 180KM i jeździ to genialnie w połączeniu z 7 biegową S tronic (DSG).
@SpokojnyPan: Manual. Mokre DSG bylo poza moim zasiegiem cenowym. Jak sie u Ciebie sprawuje suche DSG? Mialem okazje przejechac sie Leonem 1.8TSI z ta skrzynia i przy przebiegu ok 50kkm bardzo szarpala przy hamowaniu.
@adrianbarney przecież Cię byle syfik z tych samych lat objedzie. I to biedawersja, nie bit ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie hejtuje, żeby nie było. Po prostu wg mnie przeceniasz moc swojego Gran Turismo ( ͡º ͜ʖ͡º)