Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie nie spotykają się na piwo do pubu/baru oglądać start czegoś takiego jak Falcon Heavy? Nie rozumiem tego, srają się o jakieś zjeb*ne kopanie piłki po boisku przez 22 spoconych facetów. Ja bym chętnie w jakimś ciekawym towarzystwie obejrzał start Falcona z Teslą przy piwku na dużej plazmie.
To właśnie pokazuje, dlaczego świat jest tak zacofany - wiara w bożki, ułomne, nierozwijające hobby, głosowanie na tych samych ludzi, którzy ciągle jeb*ą wyborców w d*pę...

#spacex #wroclawskiewykoppiwo #kosmos #kiciochpyta #astronomia #elonizm
Wołam Wrocław, bo może ktoś jednak będzie chciał i odzyskam choć trochę wiarę w ludzkość?
  • 66
@ziuaxa Bo puby pokazują wydarzenia, które przyciągają klientów. Chcesz obejrzeć start Falcona z innymi ludźmi przy piwku, to spróbuj ich zebrać na jakiejś lokalnej fejsbukowej grupie, z czasem będzie Was wiecej i przy kolejnej podobnej okazji może ktoś wychyli się z tym, że jego szwagier ma lokal i w sumie warto spytać. Jeśli czegoś nie ma to zamiast narzekać może warto wykazać się inicjatywą?
@ziuaxa:

zjebne kopanie piłki po boisku przez 22 spoconych facetów


mecz trwa 90min + 15min przerwy + ewentualnie dogrywka i karne

na skoki narciarskie


w kadrze na zawodach mamy zazwyczaj 5-6 zawodników, są dwie serie i kibicujemy każdemu, by zajął jak najlepsze miejsce + w trakcie mogą być atrakcje w postaci jakiegoś przypadkowego upadku np niemca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

więc 10 minutowy lot wciąż wygląda słabo
@ziuaxa: nie zawołałeś wrocławia a tylko wroclawskich pijaków ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale trochę w tym wołaniu jest logiki

o której jest ten start? może jakiś "niech ktoś" da radę to zorganizować - wynająć ekran w knajpie i podpiąć tam YT to chyba nie będzie dla nikogo problem (byle to nie była piwnica w Mleczarni gdzie nawet telefon gubi zasięg), i na gotowe to i sam bym
@Hellvis: @Francisco_dAnconia: oprócz tego, że się pocę i narzekam, to jakbyście nie zauważyli - właśnie z taką inicjatywą wyszedłem.

Że większość ludzi nie interesuje się tym, co Ty?

Tak, dziwi mnie to. Nie rozumiem jak może panować kult oglądania piłki nożnej, która w żaden sposób nie pcha naszej planety w przyszłość (wręcz przeciwnie, hołdowane jest celebryctwo, gdzie wielkie gwiazdy sportu zarabiają setki milionów, do tego ogromne przekręty, łapówkarstwo, sprzedawanie meczy)
ziuaxa - @Hellvis: @Francisco_dAnconia: oprócz tego, że się pocę i narzekam, to jakby...

źródło: comment_yg63Rf4pj8BFKzqL5G9HA7heeqyYrmNf.jpg

Pobierz
No nie wiem, może fakt że jest środek tygodnia i większość ludzi wstaje kolejnego dnia do pracy albo szkoły?@Golomp: Start jest o 19:30. Niektórzy to o tej porze wracają ze szkoły/pracy/zajęć. Please.


Pominę idiotyczne teksty mistrzów trollingu i hejtu, bo szkoda mi czasu na kretynizmy typu "zamiast #!$%@?ć jaki to jesteś lepszy od reszty".

To póki co 4 chętnych. Jeszcze ze dwie osoby się zgłoszą można coś jutro pokombinować. Do 19:30 dużo