Wpis z mikrobloga

W IndieGala do sprzedaży trafił bundle m.in. z grami z serii Larry ( ͡ ͜ʖ ͡)

Za 3.99$ dostaniemy:
– Leisure Suit Larry 1 – In the Land of the Lounge Lizards
– Leisure Suit Larry 2 Looking For Love (In Several Wrong Places)
– Leisure Suit Larry 3 – Passionate Patti in Pursuit of the Pulsating Pectorals
– Leisure Suit Larry 5 – Passionate Patti Does a Little Undercover Work
– Leisure Suit Larry 6 – Shape Up Or Slip Out
– Leisure Suit Larry 7 – Love for Sail
– Leisure Suit Larry – Magna Cum Laude Uncut and Uncensored
– The Great Art Race
– Twickles
– Ceville
– Pizza Connection
– Pizza Connection 2

https://www.indiegala.com/leisure-suite-larry-steam-bundle

#staregry #gry #retrogaming #nostalgia #steam #podrywajzwykopem ( ͡~ ͜ʖ ͡°) #indiegala #bundle #lowcygier
  • 13
@Lookazz: Czyli kupsko. Potrzebuję uruchomić przeglądarkę internetową, która włącza się 30-60s (nie uwzględniając aktualizacji) i wpieprza 300-400MB ramu żeby sobie pograć w 20 letnią gierkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Rewowler_Ocelot: @Lookazz: @andrewbeechwood: Bardziej mnie #!$%@? mnie po prostu sama platforma steam - ram dodany jako argument przy okazji. I tak jestem #!$%@? gościem z obrazka bo oszczędzam ram jeśli mogę mimo posiadania kilkunastu GB xD

Ale wracając... Z żadnym inną aplikacją (po za każdą apką w javie oczywiście xD) nie miałem nigdy tyle problemów co ze steamem. To mi się nie chce z serwerami połączyć, to mnie wyloguje
@Rewowler_Ocelot: Super, a ja używam od 9 lat i ostatni problem miałem w tą sobotę kiedy pierwszy raz uruchomiłem steama od kilku miesięcy - #!$%@? #!$%@? wymagał dwóch restartów żeby łaskawie nie wyświetlał mi informacji, że "usługi steam są obecnie niedostępne" a chciałem tylko klucz dodać do biblioteki.

Najlepiej jak w tamtym roku steam #!$%@?ł mi cały profil łącznie z grami "bo tak" i #!$%@? "co mi zrobisz?" xD

PS

Dawanie
@Kryspin013: moje doświadczenia ze Steamem są zupełnie odmienne, bez sensu się tak licytować, ale napiszę ci tylko, że ten czas uruchamiania to albo wyolbrzymiasz, albo masz coś nie tak z kompem... 30-60 sekund?

Dawanie DRM na steamie na kilkudziesięcioletnie gry to zwykłe #!$%@?ństwo. Na steamie potrafią wychodzić nowe gry bez DRM-ów a pazerni wydawcy się boją, że ktoś 20 letnie gry #!$%@? np taki Team17:


@Kryspin013: chyba mnie nie zrozumiałeś.
@Lookazz:

teraz można aktywować grę przez przeglądarkę ;)


Wiem, zrobiłem to zaraz po tym. Przy okazji nie jest łatwo to znaleźć na stronie.

chyba mnie nie zrozumiałeś. Te gry nie mają żadnego dodatkowego zabezpieczenia. Dla niektórych Steam do sklep i platforma do grania, ja ją dodatkowo traktuję jako formę DRM ;)


Jeśli wymagają uruchomionego steama to jest drm, jeśli nie to nie ma. Sam steam w sobie jest DRM-em i nawet