Wpis z mikrobloga

Wczoraj od 10 rano do 21 grałem w Horizon Zero Dawn. Grałbym dłużej ale z rana trzeba było wstać do pracy. Jeśli ktoś się zastanawia czy warto to odpowiadam: WARTO W #!$%@?! Całą noc się kręciłem z boku na bok bo miałem chęć ubić jakiegoś robodinozaura. Nawet w tej chwili gdy jestem w pracy mam chęć przysunąć ze strzały jakiemuś w zbiornik aż się wywróci i głupi ryj rozwali. Mam 17 lvl, ponad 10 godzin grania i dopiero pomogłem tej Norze w zemście a jeszcze większość mapy zamglona xD Dzisiaj przychodzę do domu, rzucam wszystko i gram ( )

#gry #ps4 #horizonzerodawn
  • 18
@Mega_Smieszek ja wczoraj grałam do pierwszej bo też już musiałam iść spać. Najlepsze, że na koniec sobie tylko obiecałam, że wyczyszczę mapę w okolicy ze znaczników. Jak to zrobiłam, to przypomniałam sobie, że jeszcze nie przeczytałam notatek, które znalazłam wcześniej xD potem zarządzanie ekwipunkiem. I tak się oderwać nie mogłam
(°°
Pobierz
źródło: comment_EZIG0H5xnUAX9cA9APUCrI3qR5QDYzsF.jpg
to ta gierka z gównianą fabuła, drętwymi dialogami i animacją ale ładną grafiką?


@kontowykop: On grał w Horizon Zero Dawn, a ty pytasz go o Wiedźmina 3 . ()

@MartinCh: kupiłem tà grę za pełną cenę (to ważne bo kilka dni później była przecena na ps Store i się wkurzyłem :-P) pograłem 2h i oddałem kumplowi. Zupełnie nie rozumiem fenomenu tej gry i zachwytów nad nią.
@Mega_Smieszek: Ja grałem właśnie 3h, nie mam już siły. Ale to, że masz 17 lvl wszystko wyjaśnia :D ja 29 i życie już tak nie działa, jak się było nastolatkiem :D Po tych 3h grania doszedłem do momentu gdzie kupiłem od tego tragarza tą elektryczną linę i przeszedłem kawałek dalej zabiając hordę maszyn aby zebrać 3 jakieś tam itemy potrzebne aby przejść dalej