Wpis z mikrobloga

Na Onecie ukazał się artykuł o Robercie "eeeee" Makłowiczu i było tam napisane, że nasz ulubiony kucharz-raper nie lubi "Dobrej zmiany". Oczywiście to spowodowało wylew szamba w komentarzach. Oto niektóre z nich:

Już Makłowicz nie pamieta słów pewnego generała. On uznał tych kiboli za jedynych patriotów w tym kraju i tylko oni będą bronić kraj gdyby coś sie stało. A Makłowicz juz siedzi w Dalmacji... Bredzi, aludzie to łykają... A zapomniałem to onet przecież...

Dla mnie p.R.Makłowicz to buc ,bulfon bo: bedąc w Londynie miałem okazję mijać się z tym panem na ulicy jako że jest on osobą publiczną!! powiedziałem dzień dobry chociaż widzę że to dla mnie jak to się mówi szczyl 14 lat różnicy p.RM jak tylko usłyszał moje dzien dobry odskoczył i zaczął obchodzić mnie łukiem i patrzeć podejrzliwie spod łba dziękuję ale czegoś innego się spodziewałem jak widzę tego faceta czy słyszę o nim cały czas myśli biegną mi do sytuacji z Londynu pozdrawiam.

U ludzi straciłes duzo ,od momentu w ktorym przestałes reklamowac nasze polskie potrawy i zaczałes sie popisywac znajomoscią nie znanych nam potraw A sprawa konstytucji ,to wbij sobie do głowy ze tam gdzie na ten temat spiera sie dwoch konstytucjanolistów ,wykształconych w tym temacie ludzi ,to nie zabieraj głosu ,oni nie wtracaja sie kucharzom w ich zawodzie ,poprostu żeby nie wyjść na "głupa! "

Moja suczka łatka napewno by nie zjadła tych dań Roberta- Trzy ziemniaczki, papryka , Garść soli, garśc pieprzu, dwie garscie czosnku i 4 cxebulez czosnkiem. A idx pan z takim gotowaniem. A gdzie jest Polska wieprzowinka - goloneczka , krczek , polędwiczka i watróbka wieprzowa zasmazona z cebulką , okirielejson to jest dopiero jadło!

jesli chcesz coś powiedzieć ... na temat innych osób / kibole , księża , politycy / najpierw zrób sobie sam rachunek sumienia - kim ty jesteś - co zrobiłeś dla kraju / dla rodziny ...może się okazać , że jesteś zwykłym pasożytem ..a jak zauważyłem tacy maja najwiecej do powiedzenia , ba , mają najwieksze wymagania , oczekiwania od innych.

panie maklowisz niech sie pan trzyma z daleka od kiboli i zainteresuje sie na przyklad tenisem

Makłowicz PEDRAKU.Jedz na Rivierę tam powietrze przewiane .Bedziesz realizował sie na swiezym lufci.Tam dostaniesz wryj od ciapatych szybciej niz sie spodziewasz.KUCHTO!!!


Z całym szacunkiem, ale moja prababcia, ktora wywodził się z austriackich protestantów, uważała nawet Hitlera za Polaka, bo do konca zycia pozostał członkiem Kościoła Rzymskokokatolickiego. I pewnie obserwowałaby z satysfakcją ofensywę protestantyzmu w samej Austrii - nawet kaplica w Bad Ischl, gdzie kiedyś Bruckner grał do mszy naszemy Najjasniejszeu Panu jest dziś protestancka.

#rakcontent #rakinstant #maklowicz #maklowiczcontent #onet #bekazkomentarzynaonecie #neuropa #4konserwy #bekazprawakow
Stooleyqa - Na Onecie ukazał się artykuł o Robercie "eeeee" Makłowiczu i było tam nap...
  • 4