Wpis z mikrobloga

Zacząłem wczoraj azjatycki trip - na początek Budapeszt, jutro lecę do Kazachstanu, a za 3 dni ląduję w Bangkoku i zostanę w tamtych rejonach przez kilka tygodni - zapowiada się sporo zdjęć i nowych wpisów :) Dla chętnych zrobię też podsumowanie cenowe - loty, hotele, wydatki na miejscu. Ale to za jakiś czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na razie - nowy wpis, który na blogu wylądował już kilka dni temu. O hotelowych pokojach.

Stękanie i dziwne dźwięki zza ścian, kradzieże, brak ciepłej wody, brak prądu, kraty w oknach i zamknięte wszystkie wyjścia… W różnych miejscach świata można trafić na wiele różnych irytujących sytuacji. Niektóre wynikają ze zwykłego chamstwa, inne ze zwykłych nieporozumień, jeszcze inne – z najzwyklejszych różnic kulturowych. I czasem, gdy myślisz, że za fajne pieniądze trafiłeś świetny hotel, przychodzi godzina 23, a Ty szykujesz się do spania. Po kąpieli pragniesz tylko jednego – odpocząć i zregenerować się przed kolejnym, ciężkim dniem podróży. A w tym momencie za ścianą zaczyna się koncert jęków i stękania…

Link do wpisu

#zwtravel
  • 28
  • Odpowiedz
@zeek: teraz jest drożej, ale sprawdź 15 marca - 200 sgd. Ja przepłaciłem, kupiłem drożej, ale w styczniu na marzec były po 150 ;) - warunek konieczny - klikasz, ze jesteś z Singapuru, język angielski, waluta sgd ;)
  • Odpowiedz