Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #moderacjacontent #moderacja #klamcy #oszukujo #wykop #afera #wykopszwadron #pomocy

Czolem Mirki i Mirabelki, czolem @a__s
chciałem Wam opowiedzieć o krzywdzie, która spotkała mnie dwa dni temu z reki @Moderacja.

Ta historia to dowód na to, ze największym wrogiem wykopu i jego użytkowników jest @Moderacja oraz, ze można dostać bana będąc uczciwym i przestrzegającym regulaminu użytkownikiem.

W srode, 31 stycznia, moje konto zostało zbanowane pod zarzutem multi i manipulacji glosami, ponieważ jakiś geniusz uznał, ze konto randomowej zielonki należny do mnie - nie wiem jak na to wpadli, bo moderacja nie raczyła odpowiedzieć na maila z zażaleniem, którego napisałem w środę; jednak uchylenie bana sugeruje , ze maila przeczytali i przyznali
racje twierdzeniu - ZE ŻADNEGO MULTI NIE POSIADAM, GLOSAMI NIE MANIPULOWAŁEM, REGULAMINU NIE ZLAMALEM!

Fajnie, ze @Moderacja mnie olała ciepłym moczem i po cichu wycofała się z bana i udaje, ze nic się nie stało...

A stalo sie i to wiele - nadszarpnięto moje imię poprzez wysuwanie fałszywych oskarżeń pod moim adresem, ukarano mnie za coś czego nie zrobiłem , a jakby tego było mało to niesłusznie odebrano mi bordo i miejsce w rankingu na które ciężko pracowałem...

Jestem wściekły i rozgoryczony... Mirki może wy mi pomożecie coś z tym zrobić? bo nie możne być tak, ze moderacja sobie robi co chce, a uczciwi użytkownicy na tym cierpią! Może macie pomysł jak odzyskać utracone miejsce w rankingu - to niesprawiedliwe, ze 2 razy zostałem ukarany za coś czego nie zrobiłem...
rol-ex - #oswiadczenie #moderacjacontent #moderacja #klamcy #oszukujo #wykop #afera #...

źródło: comment_RE2GKglMSMfM2NvgrL9RB1henR025D5U.jpg

Pobierz
  • 33
@goodidea: nikogo konkretnie nie zjechalem, jak zawsze czepiam sie i prawakow i lewakow i wszystkich z ktorymi sie nie zgadzam
@WuDwaKa: chyba juz nie chce mi się odbudowywać pozycji, po co skoro zaraz jakiś mod przyjdzie i znowu mnie zbanuje swojego własnego widzimisię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kiszczak: tez o tym mysle, ale wykop to tez super społeczność, z ktora sie zylem i ktorej bedzie
@ghostface: Ale dawaj coś ala [RAK WARNING] zanim napiszesz rzeczy typu tekst wrzucony wobec @rol-ex:

Trafiłem losowo na ten wykwit i zanim doczytałem do połowy już zabolała mnie trzustka.
(Jakim cudem Ty się uchowałeś 10 lat bez perma będąc takim chamem?)