Wpis z mikrobloga

Kurs Bitcoin dnia 2 lutego 2018 roku, o godzinie 15:00 czasu polskiego wynosił:
28643.51 – 28730.00 PLN (przedział otwarcia i zamknięcia)
W konkursie wygrywają dwie pierwsze osoby, którym udało się przewidzieć kurs Bitcoin w przedziale otwarcia i zamknięcia. Jeżeli nikt nie znajdzie się w przedziale, wygrywają osoby z najmniejszą różnicą, pomiędzy ceną otwarcia lub zamknięcia.

Zwycięzcami I edycji #kursomania na #bitbay, zostają:
I miejsce - @onionhero - 28320.00 PLN
II miejsce - @ziomekg - 28280.00 PLN

Na następną edycję, zapraszamy na godzinę 18:00.
Zapraszamy do śledzenia tagu #bitbay oraz #kursomania

Dodatkowo, jak będzie 5k followersów, zrobimy coś ekstra :) - Link do profilu

PS. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt na PW :)

#bitcoin #konkurs #rozdajo
Pobierz Bitbay - Kurs Bitcoin dnia 2 lutego 2018 roku, o godzinie 15:00 czasu polskiego wynos...
źródło: comment_rYFCLry3HSV23MZyOtFpQ7iYG9MQzVW2.jpg
  • 16
@Bitbay: Eh, Bitbay cannot into mirko (,) nie możecie tak zawołać, jest limit wołań w komentarzu. Użyjcie MirkoList. Niemniej, nie jest w dobrym tonie wołanie wszystkich do wyników - żeby nie było że nie ostrzegałem.
@m___w: Przepraszam, nie zauważyłam :)

Czas zaksięgowania środków na koncie użytkownika jest zależny od sesji elixir międzybankowych. Środki muszą realnie znaleźć się na naszym rachunku, wówczas zostaną dodane do Twojego salda w jednym z okresów księgowania, które w dni robocze mają miejsce około 9:00, 12:00 i 16:00.

Ważne oczywiście, żeby przelew został wysłany poprawnym tytułem oraz na właściwy numer konta.

W razie problemu, prosimy o przesłanie bankowego potwierdzenia przelewu poprzez utworzenie