Wpis z mikrobloga

Denver Nuggets = Ten zespół w ciągu 3 lat będzie contederem.

Tylko 76ers mogą równać się w tej chwili z nimi w kwestii talentu a grają w innej konferencji.

Jokić ma 22 lata a już jest zawodnikiem na poziomie All-Stara
16.5/10.5/5.5 to cyferki dobre, jednak jego impact jest naprawdę spory
- #15 w lidze w RPM

Gary Harris ma 23 lata i już jest TOP5 SG w lidze.
17.4 PPG na 60.2% TS to są genialne cyferki, jest #3 w RPM na jego pozycji i #22 w lidze ogółem.

Jamal Murray ma 20 lat i jest naprawdę super
16.6 PPG na 57.2% TS (w tym 38% za 3 przy 5 próbach na mecz) robi wrazenie, jak na gracza który jest dopiero drugi rok w lidze.

Jest jeszcze Millsap, który może być dobrym fitem pod Jokica i jeśli wpasuję się do ofensywy to będzie ta bardzo pożyteczny (Nuggets z nim są 9-7)

Nie można też zapominać, że mają jeszcze Trey Lyles'a który może być bardzo dobrym 6th manem - W barwach Nuggets robi 10.8 PPG na 60.7% TS

Jeśli będą podpisywać fajnych vetów, ograniczą gówno kontrakty jak ten Masona Plumlee to na trio Jokic-Gary-Murray którzy są all-star caliber talentami zbudują potęge

#nba
Pobierz Weed233 - Denver Nuggets = Ten zespół w ciągu 3 lat będzie contederem.

Tylko 76ers...
źródło: comment_Oj6pmaqieTkTAf0psN8KtE7Ql0Xxv7ST.jpg
  • 18
@appylan: Harden to jest PG

Klay i Butler są od niego lepsi.
Oladipo też, chociaż nie ma jakiejś wielkiej różnicy

DeRozana nie cenie za bardzo. Beal jest moim zdaniem porównywalnym graczem

Middleton to SF
Evans ma super sezon, ale nie przesadzajmy.
McCollum/Redick - xD?
Harden to jest PG


@Weed233: a CP3 gra na centrze w Rockets.

DeRozana nie cenie za bardzo.


@Weed233: ale jest lepszy, to samo Beal. Obaj są all-starami, a Gary Harris nie był nawet w dyskusji.

Middleton to SF


po powrocie Parkera powinien wrócić na SG

McCollum/Redick - xD?


@Weed233: standardowa kpina z Portland, którzy są nad Denverkami wyżej w konferencji xD Redick jest właśnie porównywalny. Williams też znacznie lepszy,
czyli w zasadzie Harris nie jest nawet w top10 SG
Harden, Butler, Klay, DeRozan, Beal, McCollum, Williams, Booker, Holiday, Oladipo - top10 SG wg mnie, a nie dokładałem Middletona (kolejność przypadkowa)
@appylan: >a CP3 gra na centrze w Rockets.

#!$%@?. Harden gra bez Paula ok. 15 minut na mecz i jest wtedy jedynką. Jak grają razem to jest to rozłożone mniej więcej 50/50 więc zdecydowanie więcej gra na jedynce

ale jest lepszy, to samo Beal. Obaj są all-starami, a Gary Harris nie był nawet w dyskusji..


Nie no serio, myśle ze jakbyś tam dał Harrisa za DeRozana to duzej różnicy by nie
@appylan: Weź przestań w ogóle xD ty chyba nie oglądałeś go nigdy w akcji i nawet nie potrafisz też spojrzeć w staty, skoro jakiś Bookerów masz przed nim.

Holiday gra więcej na PG niż SG
@Weed233: Licze na rozwój Jokera w obronie w stylu młodszego Gasola (chyba najbardziej zbliżony warunkami zawodnik). Obecnie co bardziej atletyczni wysocy trochę niszczą go w obronie. Podoba mi sie jego "europejski" styl oparty na technice coś w stylu Manu. Kiedy wróci Millsap?
@Weed233: nie chce mi się dalej brnąć, bo nadal absolutyzujesz efektywność, która jest ważna, ale to tylko jeden z czynników oceny, no i RPM, a nigdy nie wytłumaczyłeś czym to jest xD Prawda jest taka, że Gary Harris jest okej drugą opcją w 8mej drużynie konferencji zachodniej i jest efektywny, ale nie oddaje jakieś dużej ilości rzutów, żeby liczył się w gronie topu swojej pozycji.

Tylko jeszcze trzy sprostowania:
- PTB
@appylan Holiday pisałem że jest PG a nie SG
Nie oddaje tylu rzutów bo w Nuggets jest to zbalansowane. Westbrook jest najlepszym graczem ligi bo oddaje najwięcej rzutów?

Daj mi argument jakiś na to że jakiś McCollum jest lepszy niz Harris niż jakieś wysrywy o bilansie i liczbie rzutów
Póki co to jakbym rozmawiał z jakimś koszykarskiem Jankiem który wszystkie staty neguje i ocenia graczy na podstawie bilansu ich ekip albo ilości