Wpis z mikrobloga

Mireczki z #uk. Tez dostajecie te durne telefony z ubezpieczalni co na wstepie mowia ze slyszeli ze mieliscie niedawno wypadek?
#!$%@? jakie to meczace. Ale przynajmniej dzis mialem troche #heheszki bo ich strolowalem i powiedzialem ze mialem wypadek. Zaraz ucieszeni zaczeli zadawac dalsze pytania. I caly czas cierpliwie odpowiadalem :)

- Kiedy to bylo?
- Tydzien temu
- Czy jechalem sam?
- Tak sam
- Z czyjej winy byl wypadek?
- Z jego
- Z ktorej strony moje auto zostalo uderzone?
- Centralnie z przodu. Czolowe zderzenie.
- Och czolowe zderzenie!
- Tak to bylo straszne przezycie naprawde
- Czy zglosil pan ten wypadek swojej ubezpieczalni zeby uzyskac odszkodowanie?
- Nie, nie zglaszalem
- Nie zglaszal pan?
- Nie, nie zglaszalem
- Dlaczego pan tego nie zglosil?!?!



  • 35
@irish71: Bo chca wystepowac w Twoim imieniu do wygranej sprawy i zgarnac prowizje z odszkodowania. Zazwyczaj okolo 25% kasy z ugody bo takie wygrane sprawy to nawet nie trafiaja do sadu tylko na ugode ubezpieczalnia sprawcy idzie.

@wzr1one: Polecam sie nastepnym razem jak zadzwonia troche zabawic ich kosztem jak ja.
Oni marnowali moj czas dzwoniac to ja zmarnowalem troche ich czasu ( )
@tomzab: Oni chyba losowo wybierają numery, do mnie dzwonią średnio dwa razy w miesiącu, zawsze z tym samym tekstem. Dodam, że nie mam auta zarejestrowanego w uk.
@yogi: Mozliwe, ale wiem ze jest tez baza danych ludzi co brali odszkodowania po wypadkach i takie firmy maja do nich dostep. Chodzi o to zeby latwiej wylapywac ludzi wyludzajacych odszkodowania. Tak mi przynajmniej powiedzial moj prawnik i moja ubezpieczalnia.