Wpis z mikrobloga

#rozdajo #zadarmo Bilety dla dwóch osób na dowolną trasę LeoExpress do wykorzystania do 30 czerwca 2018 roku.

Bilet obowiązuje również na przesiadki, więc można pojechać do wielu miast takich jak #budapeszt #lwow #praga czy #wieden nawet z mniejszych miejscowości jak #skarzyskokamienna skąd wyjeżdżałem ostatnio, aby napisać wpis Z LeoExpress do Budapesztu

Jeśli zdecydujecie się na Lwów, Pragę albo Budapeszt to sporo praktycznych informacji, takich jak trasy zwiedzania znajdziecie na moim blogu, np:
- Zwiedzanie Lwowa w 1 dzień
- Najlepsze bary i restauracje we Lwowie
- 10 miejsc, które musisz odwiedzić w Pradze
i wiele innych ;)

Zasady proste:
- zielonki zarejestrowane po opublikowaniu wpisu out
- plusujemy
- wybieram 5 najciekawszych komentarzy, z których przedstawiciel LeoExpress wybierze jednego zwycięzcę. Możecie napisać kogo byście zabrali ze sobą, jak zdrowie waszej curki czy wkleić zdjęcie defekującego kota. Jeśli będzie duże zainteresowanie to może uda mi się ich namówić na więcej zwycięzców ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Powodzenia!
MG78 - #rozdajo #zadarmo Bilety dla dwóch osób na dowolną trasę LeoExpress do wykorzy...

źródło: comment_n0WUfhkwshdbml4FazTPITMHxQdIPfWI.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@MG78: Zabrałbym kumpla na wódkę Baczewskiego a potem pod kamienicę jego dziadka, w końcu wasze ulice nasze kamienice #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo pojechałbym z nim do Pragi, pokazał mu co nie co świata poza piwnicą, pokazał ładne czeszki i kraj gdzie piwo jest tańsze niż woda mineralna.

Może dzięki tej wyprawie nie groziłoby mu bordo na wykopie xD Tak więc dej mam kumpla piwniczaka (
  • Odpowiedz
LeoExpress


@MG78: ja tam bym zabrał swoją Grażynkę, bo przez siedem lat wspólnego pożycia to żeśmy tylko w Wejherowie na gofrach z cukrem pudrem byli.
  • Odpowiedz
  • 0
@MG78 Pojechałbym przede wszystkim z kimś chętnym. A kilka takich osób się znajdzie. Zawsze jeżdżę na dniówki, ale może tym razem na dłużej? Kto wie. Byłem kilka razy w Budapeszcie, w Berlinie, w Wiedniu, w Pradze, mam w planach Hannover, Rygę, odwiedziłbym jeszcze kilka miast. Dawno mnie w niektórych nie było. Wrzucam zdjęcie z Pragi, które przedstawia oczywiście czeskie piwo (ʘʘ)
Tr8025 - @MG78 Pojechałbym przede wszystkim z kimś chętnym. A kilka takich osób się z...

źródło: comment_lCAjDGhMCuBZnYmGy0sYzstrv9zMQtJB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MG78: jak inaczej zdobyć bilety na podróż jak mamy wspólne konto z żoną? :D Żadna niespodzianka się nie uda!
No chyba, że... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz