Wpis z mikrobloga

@MaddoxX1911: nad grafiką się nie upieram, nie będzie służył do gier a renderujemy raczej po CPU więc racja, może warto tą kasę przeznaczyć np. na RAM. Tylko jaką grafikę w zamian?
@lozik ekspertem nie jestem, ale nie lepiej byłoby wziąć tańszego gtx 1060 6gb (jak pisał ktoś wyżej)? I jak zamierzasz podkręcać to bym kupił na twoim miejscu płyte główną z lepszą sekcją zasilania.
@MaddoxX1911: @cobytuzjesc: macie jakieś sprawdzone modele na MLC? Tego Cruciala wrzuciłem do poprzedniego PC-ta w biurze i nie było nigdy problemów, ale świat idzie do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Adriian321: z OC próbowałem na pierwszym PC, i coś tam wyciągnąłem ale nie grzebię w tym aż tak, żeby liczyć na cuda. Może kiedyś poproszę kogoś ogarniętego w temacie żeby spróbował wyciągnąć coś więcej z
@Dox3l teraz oglądam gtx 1060 6gb i masz rację, jednak kosztują tyle. Jak ostatnio oglądałem te karty to kosztowały 1350-1500, a było to 1,5 miesiąca temu. Że przez taki czas tak mocno poszły cenowo w górę to sam bym się nie spodziewał :o nawet gtx 1050 ti poszedł o 100 złotych w górę. A w cenie 1800-1900 złotych dało się spokojnie 2 miesiące temu kupić gtx 1070.