Wpis z mikrobloga

  • 0
Tak patrząc na tweet O'Connora to myślę sobie, że to naprawdę może mieć sens dla Clippers.
Ale dla Pistons? Czy Drummond i Blake to jest fit, którym Stan chce zawojować NBA? Nie widzę tego.
  • Odpowiedz
Dziwi mnie to wszystko, bo to wygląda na zły trade na teraz w tym formacie dla LAC i to w sumie nic takiego, były gorsze w tej lidze, ale to Jerry West, nie pasuje mi do niego taki ruch, tam musi być jakieś inne dno.
  • Odpowiedz
  • 1
@parooow Ale czy Blake faktycznie jest takim zawodnikiem, wokół którego chcesz budować drużynę? Z jego zdrowiem? Jego długim i wysokim kontraktem? Ja wiem, że od wejścia do ligi rozwinął jako koszykarz, ale mam wątpliwości, czy może być franchise playerem contendera.

  • Odpowiedz
Pistons: oddamy Wam pół składu za gościa, ktory moze nie do końca do nas pasować, ale u Was kręci cyferki.
LAC: ok, ostatnio pozbywamy sie gwiazd - odszedl CP3, są plotki o DeAndre... Chętnie oddamy też Blake'a za kilku średniaków. Deal?
  • Odpowiedz
  • 3
@Trae No i poza tym dokąd drużyna Blake'a Griffina zmierzała? Do siódmego miejsca w playoffach? Moim zdaniem jest to dobry moment do zrobienia przebudowy, a różnymi assetami, które Clippers mają i z Westem za sterami, naprawdę może im się to udać (i to stosunkowo szybko).
  • Odpowiedz
@Musiek_ @Trae: Pick Pistons będzie pewnie za loterią w okolicach 16-20 miejsca po tej wymianie, Bobana ominę, Harris niby gra bardzo dobry sezon, ale raczej to jego sufit, na plus Bradley znowu u Riversa, ale żaden z nich to nie jest wartoś Blake'a. Poza tym ani Harris, ani Bradley też są mocno doświadczeni kontuzjami. Blake to jednak dalej świetny gracz, kiedy jest zdrowy minimum top 20 NBA, więc trochę
  • Odpowiedz