Wpis z mikrobloga

Wołam zainteresowanych (75) z listy NBABombs
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @appylan @Apollo_Vermouth @kosteq64 @okim @keikam @michal015 @Rosderf @JahMuffin @l3chu @piesimocz @parooow @AveNergal @iAmTS @zojmers @nikogo_nie_ma_w_domu @Destu @xDOlejxD @jagto89 @Daramek @MechanicznyBanan @bylu @Przwoj @plk_bbl @Focalor @Trae @Eligo @kwinto91 @Googlex @kulek_stronk @Zmalaurus @imper69 @mpchest @roxer @ticos @vupacro @99problems @porucznik_franek @kendzior333 @damienvalentine @loretti @Bobeusz @fordern @
Tak patrząc na tweet O'Connora to myślę sobie, że to naprawdę może mieć sens dla Clippers.
Ale dla Pistons? Czy Drummond i Blake to jest fit, którym Stan chce zawojować NBA? Nie widzę tego.
@parooow Ale czy Blake faktycznie jest takim zawodnikiem, wokół którego chcesz budować drużynę? Z jego zdrowiem? Jego długim i wysokim kontraktem? Ja wiem, że od wejścia do ligi rozwinął jako koszykarz, ale mam wątpliwości, czy może być franchise playerem contendera.

@Musiek_ @Trae: Pick Pistons będzie pewnie za loterią w okolicach 16-20 miejsca po tej wymianie, Bobana ominę, Harris niby gra bardzo dobry sezon, ale raczej to jego sufit, na plus Bradley znowu u Riversa, ale żaden z nich to nie jest wartoś Blake'a. Poza tym ani Harris, ani Bradley też są mocno doświadczeni kontuzjami. Blake to jednak dalej świetny gracz, kiedy jest zdrowy minimum top 20 NBA, więc trochę mnie to