Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od dłuższego czasu oglądam wyczyny Prezesa i na podstawie tego co mówił zacząłem się zastanawiać gdzie mieszka. Nie jestem z Siedlec i nie znam ich, ale wydaje mi się że mieszka on w blokach na Młynarskiej. Na zdjęciu załączyłem potencjalne bloki w których może mieszkać, ze wskazaniem na blok 1 i 2. Dlaczego tak sądzę? Rafatus na jednym strimie mówił że chciał wyskoczyć z 10 piętra, kiedy zbanowali mu kanał na Youtubie (a było to już po wprowadzce do nowego mieszkania). Ostatnio w wywiadzie z PeKu także potwierdził że mieszka na 10 piętrze. Jako że Siedlce dużym miastem nie są to w mieście takich bloków jest kilka. 2 albo 3 dni temu Rafatus na ShowUpie mówił też że mieszka koło policji i że do komisariatu ma około 5 minut spacerem. Komenda w Siedlcach jest jedna i znajduje się na Starowiejskiej, obok bloków na Młynarskiej. Jak wiemy Prezes zaopatruje się w Żabce. Obok Młynarskiej są dwie Żabki, ale Rafatus mówił że Marlenka idąc do Żabki przechodzi koło policji, więc musi chodzić do Żabki nr. 1, która sąsiaduje z komendą. W przypadku bloków 1 i 2 droga do Żabki nr 1 jest krótsza niż do Żabki nr 2. Natomiast z bloków 3 i 4 krótsza droga jest do Żabki nr 2, ale różnica jest niezauważalna. Inne, niezaznaczone bloki mają znacznie krótszą drogę do Żabki nr 2 niż 1 i gdyby Marlenka tam chodziła to nie przechodziłaby obok policji. W przypadku wszystkich zaznaczonych bloków czas dojścia do policji to jakieś 5-7 minut. Jak ktoś mieszka w Siedlcach i chce mu się to niech zweryfikuje rezultaty mojego śledztwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rafatus #patostreamy
JerzyUrban2 - Czołem Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od dłuższego czasu oglądam wyczyny Prezesa i n...

źródło: comment_Qg4EEgyZMZJcubL50ETOY6dK5vnVn3F8.jpg

Pobierz
  • 33
@paragrafik: Wiesz, co innego megalomańskie brednie wygadywane w pijackim amoku, a co innego to. Żeby wymyślić sobie taką bajkę to jednak trzeba trochę pomyśleć i pomimo że Rafatus jest inteligenty na trzeźwo to wątpię aby był w stanie to zrobić, zwłaszcza jak przez większość tygodnia jest nawalony jak działa Navarony i mało co kontaktuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)