Wpis z mikrobloga

#poznan #jedzenie #kiciochpyta
mirki, gdzie w tym mieście można dobrze (a najlepiej też niedrogo) zjeść? nie wymagam wyszukanej restauracji na 10 rocznicę ślubu a po prostu miejsca na spotkanie towarzyskie poprzedzające spożywanie alkoholu. nie, meliny też nie szukam XD
z góry dzięki za wszelką pomoc
  • 25
@Bergi: ale trochę racji w tym jest, krasz był kiedyś lepszy. Teraz się popsuli, tj. nie mam aktualnych danych bo jak rok temu kilka razy się zawiodłam to już tam nie szłam.
@Limonene: Jestem stałym klientem od 3 lat i jakoś spadku nie widzę, plus sama sobie zaprzeczasz mówiąc tym że od roku nie byłaś ale przyznajesz racje, że jest słabo. Daj chociaż 2-3 argumenty dlaczego się według Ciebie popsuli ;) A tamtemu mirkowi zwróciłem uwagę, bo gdziekolwiek jest wzmianka o kraszu to przychodzi i "hurr durr #!$%@?ć krasza, gówno straszne TYLKO STODOŁA !!11one!!1"
@Bergi: napisałam przecież, że chodziłam tam ale rok temu zaczęli się psuć więc już nie chodzę. Gdzie tu zaprzeczanie? Ogólnie słabsze mięso zaczęło się robić i mniej go, obsługa też średnia + długi czas oczekiwania.
@Limonene: Na moją wiedzę pracuje tam około 15 osób, zawsze można trafić na zmianę, która słabiej ogarnia i stąd taki czas oczekiwania. A sam ten czas często spowodowany jest tym, że mięso nie nadąża się opiekać i się kolejka wydłuża - to chyba naturalne przy natłoku jaki tam jest, ale w sumie #!$%@? to nie będę pod kolejnym postem pisał epopei xD Dla mnie są absolutną topką i tyle. Nie pójdziesz