Wpis z mikrobloga

@Miscellaneous: mnie kiedyś ojciec zostawił samego w samochodzie i zamknął auto na pilota. Co jakiś czas włączał się alarm, a przechodzący ludzie patrzyli na mnie jak na młodocianego złodzieja, Boże jakie to było żenujące. Przez bitą godzine starałem się nie ruszać, aby nie wzbudzić alarmu... W życiu nie czułem takiego wstydu i złości jak wtedy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Miscellaneous jak miałam 5-6 lat to mama mnie zostawiła w samochodzie, który stał na małej górce i zapomniała zaciągnąć ręcznego... Nagle samochód zaczyna się toczyć do przodu a ja nie wiedząc co zrobić i ze strachu przed śmiercią wyskoczyłam z środka i próbowałam go trzymać żeby się nie rozbił (wyobrażacie sobie 5-latkę trzymająca jadący samochód? Wtedy nie wiedziałam, że to bez sensu xd). Na szczęście mama nie prostuje kierownicy jak parkuje i
@Miscellaneous: To jeszcze nic, mój tata zostawił mnie kiedyś w aucie jak miałem ok. 7-8 lat a sam poszedł załatwiać sprawę kupna mieszkania. Tak się zdarzyło, że przyszły sąsiad nie zauważył naszego auta i mnie w środku (( ͡° ͜ʖ ͡°)) i przypadkiem nas zarysował i uciekł. Nawet nie wiecie jakież było jego zdziwienie jak mój tata zapukał do niego po dwudziestu minutach i powiedział, że miał