Wpis z mikrobloga

Środa minie, tydzień zginie, więc jutro (25.01) czwartek i będziemy jeździć w kółko po tafli lodowiska na Spiskiej. Oczywiście #wieczorem o 20:30.

FAQ:
Q: Mogę też przyjść?
A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

Q: Jak was poznać?
A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

Q: Jak odzyskać RiGCz?
A: Przyjść na łyżwy.

Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.


Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
A: Zbierać na protezę.

Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

Poza tym przypominam, iż wg Konwencji Genewskich „Zabrania się użycia broni laserowych specjalnie skonstruowanych w taki sposób, że ich jedyną funkcją bojową lub jedną z ich funkcji bojowych jest wywołanie trwałej ślepoty u osób, których wzrok nie jest wzmocniony”. Bez wątpienia śnieg zeskrobany z tafli przyłożony do okolic oczu (twarzy) w połączeniu ze specyficznym światłem obecnym na lodowisku jest „bronią laserową” i jego wykorzystanie jest ZBRODNIĄ WOJENNĄ. Źródło

Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

#lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu

Na ukulele też można zagrać.
cherrycoke2l - Środa minie, tydzień zginie, więc jutro (25.01) czwartek i będziemy je...
  • 28
@ziuaxa: no sory, ale takie wypytywanki mnie wyjątkowo rozdrażniają, bo nie ma to żadnego znaczenia. Tym bardziej że jest to niestała liczba. To wykop, wiadomo ze facetów będzie więcej. Masz w faq wyraźnie, ze chociaż jednej różowej możesz się spodziewać. Da się dogadać o ubiór czy coś, a nie jakieś podchody. Z randkami to był oczywiście ŻART, bo takie dopytywanie o różowe to mi się tak skojarzyło :P Pouczanie programatyczne, to
@kwiatencja no bardzo miło ich witasz, jak widać zresztą powyżej:
"Głupie pytania", "insynuacje" (a sama wcześniej: "domyśl się" #logikarozowychpaskow), "pytanie jest idiotyczne", "nikt się po penisach(...)"

Za bardzo się spinasz, zluzuj majty ;)

Nie ja się zraziłem, tylko Ty mnie zrażasz swoją rozdrażnioną.o pierdołę (i trochę żart) postawą.

PS. Nie wiem co to jest pouczanie programatyczne - coś z mikroprocesorami w pralce? ( ͡º ͜ʖ͡º)

PPS.
@ziuaxa: UWAGA TO WSZYSTKO BYŁO PISANE ŻARTEM. (w insynuacjach miałam na myśli mojej brak uzasadnionej obecności)
no niestety, mam złą wiadomość jestem raczej stałym elementem w grupie, więc jeżeli oceniasz tutaj grupę przez pryzmat małej dyskusji tutaj to faktycznie nie ma co ( )
Ja się w ogóle nie spinam chłopie, proszę Cie, szkoda mi nerwów, moje majty zapewne są sto razy bardziej wyluzowane patrząc na