Wpis z mikrobloga

@emerek: Nie wiem jakiego boxa masz, ale w pico 25 pod gniazdem usb, a wyświetlaczem jest mała szpara, którą dostaje się kurz, wilgoć i inny syf. Jeden z głównych minusów tego moda.
@Grzbiet: rozkręcałem kilka razy, żeby go naprawić, egzemplarz kolegi miał problemy z poprawnym stykiem masy na płytce z obudową. Żeby dostać się do szybki, wystarczy, że odkręcisz dwie górne śrubki i powoli, delikatnie zaczniesz wysuwać tę część w górę i delikatnie "od" moda jednocześnie. Rób to bardzo ostrożnie, bo z tej części idzie plusowy przewód do reszty moda (baterii) - Pico rozkłada się na 3 części, które mniej więcej wyznacza kształt
@Grzbiet: nie mam go teraz pod ręką niestety, żeby cyknąć Ci jakieś zdjęcia. Ogólnie to bez stresu, po prostu rób to bardzo powoli i z wyczuciem, nie szarp, a lekko ruszaj na boki.
@Grzbiet: a to ciekawe, płytka nie wysuwa się też z tej dolnej, pozostałej części moda? Nie pamiętam czy do tego trzeba odkręcić dolne śrubki i ściągnąć drugą część po stronie baterii. Wygodniej będzie Ci chyba wsunąć płytkę najpierw w górną część, a potem złożyć całość, ale rób tak, żeby się udało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)