Wpis z mikrobloga

@KrystJan: Premki.
Masz też tą wydajność pd czy jak to tam się zwie, jak np. masz Czołg 1 a pod nim czołg 2 i ten czołg 2 expisz tym czołgiem 1 to jest największa wydajność.
@KrystJan: Mocno proponuje zrobić sobie bombowiec strategiczny z ładunkiem 5 ton +,
uciekać jak najwyżej się da i modlić się że nikomu się nie będzie chciało po ciebie lecieć. Polecam B-29 na 7 kilometrach, jak rozwalisz wszyskie bazy i lotnictwo to bogactwo pd cię nawiedzi. A w czołgach to nie poradzę bo nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na arcadach ofc
@KrystJan: jeśli chodzi o czołgi to najlepsze przełożenie zdobytego expa do czasu spędzonego w grze jest w arcade. Na zdobywanie pd w czołgach bez myślenia i skilla jest sposób: bierzesz jumbo, kw1, churchilla lub t95, modlisz się o grę bez uptieru, wyjeżdżasz na najlepiej widoczny punkt na całej mapie, stoisz i zbierasz rykoszety.
@KrystJan: A to zmienia postać rzeczy.
Kluczowe jest zrzucenie jak największej ilości trotylu w jak najktótszym czasie, a jest to problematyczne na niskich poziomach bo zwyczajnie baz nie ma. Samoloty o których mówię to IV i V era, jest to rozwiązanie z już rozwiniętą linią. Na niskich poziomach najlepiej znaleźć jakiś samolot szturmowy/lekki bombowiec bo mają znacznie większą nagrode w expie i lwach za te same czynności, ale najlepiej w arcadach
@lk54321: no i na zręcznościowych ciągle mam więcej botów niż graczy, to normalne? Niby są łatwe, ale czasami im odbija i zdejmują mnie z drugiego końca mapy albo taranują mój czołg co jest bardzo irytujące jak mam przed sobą trzy czołgi przeciwnika xD
@KrystJan: Lwy zaczynają być potem problematycznie ale dramatu nie ma, najdrożesze maszyny z 5 ery kosztują już niecały milion, ale zarobki też wzrastają. A botami się nie przejmuj, często nieogarniają i są łatwymi fragami, ale też nie przesadzaj z wystawianiem się.