Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki sprawa tego typu: wiek 22 lata. Od jakiegoś czasu jestem po robocie dziennie zamulony, nic się nie chce. Wstaje o 5, kładę się spać koło 22-23. Robota raczej spokojna także za bardzo się nie namęczę. Po robocie jak jedziemy w parę osób w aucie to potrafi mnie ostro zmulić, oprócz tego w domu nie raz nie dwa odpalę tv i odpływam na dwie godzinki. Brakuje snu czy coś z testosteronem? Wstaję już dobre 2 lata o 5 i zawsze chodziłem spać ok. 22 i nie było wcześniej nic takiego. Nie ma opcji żebym włączył tv po robocie i nie ścięło mnie. Jak wybiore się na basen to nie ma problemu, nie jestem zamulony, siły na pływanie są.
Jeśli chodzi o teścia to zarost bardzo średni, owłosienie np. pachy wolno rośnie jak się zgoli. Ryj raz na tydzień i to też tak średnio jest co.
Chyba że wina pogody i braku słońca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
btw chodziłem na siłownię, jakieś 8-9 miesięcy i tyle co udało się zrzucić ~10kg bez szczególnej diety, ale jeśli chodzi o mięśnie to praktycznie bez różnicy. tyle co trochę fatu spadło. ale od roku nie chodzę na siłownię i znów wpadło 8kg spowrotem.
help.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 10