Wpis z mikrobloga

@Wu70 w ogóle co sądzisz o tym bugsie 6, dorwałem go za 250 zł z kamerą fpv ekranem i goglami na gearbest, jeszcze nim nie latałem na zewnątrz bo się trochę temperatury cykałem, do tej pory miałem kontakt jedynie z takimi maleństwami: furibee f36 i eachine e708
@kubixiaomi: myślę, że za te pieniądze bardzo fajny, nawet zdarzyło mi się komuś go polecić. Trochę aspiruje do bardziej "sportowego" latania, więc dużo lepszy wybór po f36 niż jakaś krowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O modach poczytaj "od użytkowników" bo osobiście nie latałem żeby tak się wgłębiać czego mu tam brakuje
@Wu70 f36 mi się popsul, a nawet wtedy w nic nim nie przywalilem, jak go włączam to kręcą się tylko 2 silniczki po skosie te z czerwonymi i niebieskimi kabelkami, pozostałe 2 nic, kabelki niurwane, silniczki wszystkie sprawne, masz może pomysł co jest i jak naprawić? Mi się wydaje, że płyta padła, więc dronik pójdzie na części, no bo płytka droższa niż dron na promocji ( ͡º ͜ʖ͡º
@Wu70 jak daje odwrotnie plus minus to wszystkie się kręcą normalnie, kalibracja wgl nie idzie, jak macham dronem na boki to też tak jakby żyroskop nie działał te dwa się tylko kręcą i tyle