Wpis z mikrobloga

478475 - 925 = 477550

Moja nowa świecka tradycja, czyli dziecko do szkoły pływania a ja obok napierniczam tyle basenów ile potrafię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miał być równy km, ale ludzie na torze jacyś niezdecydowani byli i wkurzałem się co chwila tracąc czas gdy nagle przed nosem ktoś mi startował, choć mógł to zrobić jak byłem pół basenu id nawrotki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przyznaję, że #plywanie bardzo fajnie odpręża po porannym #bieganie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Muszę zrobić lepszą formę, by wytrzymać więcej niż trzy baseny kraulem - bo żabką to w sumie można w nieskończoność...

#plywajzwykopem
  • 3
@enron: Nauczysz sie dobrze oddychac, to tez bedziesz mogl w nieskonczonosc kraulem cisnac. Mi to zalejo tak z 10 wizyt na basenie, zeby dojsc od 50m do 1km bez przerwy.
A co do ludzi na torach to sie zgadzam. Bylem wczoraj wieczorem i tez mnie irytowali. Malo kto przepuszcza szybszych :(
@hard1: właśnie – oddychanie… A przy każdym machnięciu w kraulu mam minimalny, acz niepomijalny deficyt - pewnie stąd ta zadyszka od 3-4 basenach. A co do ludzi, to powinni sobie wbić do głowy, że jak nie zamierzają startować to powinni stać przy lewej części toru – nie byłoby wątpliwości co zamierzają.
Wszystko przede mną – dopiero od dwóch tygodni bawiłem się pływanie non-stop zamiast pluskanie w basenie (
@enron:
No pewnie, że przed Tobą. Na początku postępy są dość szybkie.
Pamiętam, że mi pomogło pooglądaniu kilku filmików na YT o ułożeniu ciała w wodzie (choć w sumie dalej mam z tym problem, szczególnie z tonącymi nogami).