Wpis z mikrobloga

Artek 27 Kraków

Zgłoszenie nr 51 z dnia 2018-01-14 18:34:17

Imię: Artek
Wiek: 27
Miejscowość: Kraków
Kim jestem?
Postanowiłem poświęcić swój opis tym "ciekawszym" rzeczom. Darować sobie pisanie wszystkich truizmów i prozaicznych informacji na swój temat.
To naprawdę oczywiste, że pożądamy kogoś dobrodusznego, szczerego, pomysłowego, rozrywkowego, inteligentnego, kochającego itd. Więc krótko o sobie...
Wierzę, że te wszystkie cechy mam w sobie. Być może to oklepany tekst, ale zaryzykowałbym stwierdzenie, że jestem właśnie "połączeniem romantyka i #!$%@?". A Ty może doszukasz się we mnie tego elementu magii, który zacznie nam towarzyszyć przez całą dalszą znajomość?

Wygląd
Mam 180 cm wzrostu, lubię styl lumberseksualny. Więc jeśli lubisz drwali to przypadnie Ci do gustu. Nie mam brody, mam krótki zarost (bo prawdziwy facet ma zarost!). Z wyglądu byłem CO NAJMNIEJ na 8/10 w wykopowej skali. Choć rok później określiłbym się już NAJWYŻEJ na 7/10. A więc drogie wykopowiczki, jak widać nie ma czasu do stracenia! Jeśli lubisz aparycję Jamesa Deana to powinnaś być zaskoczona.
Nie mylić z aparycją Jamesa DEEN'a - choć i z tą postacią coś mnie łączy :)

Zainteresowania
Zawsze interesowałem się kinem i sportem. Zawsze byłem kinomaniakiem i pasjonatem piłki nożnej. Ale obie te rzeczy leżą strasznie zaniedbane. Więc nie odmówię częstych wypadów do kin studyjnych w towarzystwie bratniej duszy. Do tego od lat interesowałem się grafiką, fotografią, copywritingiem więc w tych tematach jestem cyber ninją :)

Czego oczekuję?
Najważniejsze aby kobieta wiedziała czego chce. By była zdecydowana i pewna realizacji swoich celów. Mam dość niezdecydowanych dziewczynek. Chciałbym aby jej facet był na pierwszym dla niej miejscu (to chyba ma sens, skoro moja kobieta zawsze na takim dla mnie jest). Podoba mi się kiedy dziewczyna dąży do spędzania każdej wolnej chwili wspólnie. Lubię wszelkie czułości. Życzyłbym sobie aby była osobą, która zauważa, pamięta i DOCENIA trud drugiej osoby wkładanej w związek. Nie ma dla mnie znaczenia wzrost, kolor włosów czy oczu. Odnośnie sylwetki też jestem raczej wyrozumiały. Moja kobieta musi podobać mi się przede wszystkim z twarzy, nie może być ani chuda, ani gruba - a wtedy wszystkie odstępstwa od ideału chętnie przyjmuję. Mogę tylko dodać, że zdecydowanie wolę typ kobiety "5 kilo za dużo" niż "5 kilo za mało". Krągłości są sexy.
Na zakończenie, mam słabość do dużych pośladków. Także spora pupa byłaby miłym bonusem :)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Lubię spędzać aktywnie czas. Spacery, kawiarenki czy kina a nawet wszystkie te rzeczy w ciągu jednego dnia bardzo sobie cenię.
Lubię odciąć się po pracy od wszystkich obowiązków, wyłączyć telefon i całą resztę dnia poświęcić swojej kobiecie :)
Myślę tylko o tym po opuszczeniu progu biura. Nie ma ze mną nudy.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Piję w towarzystwie, nie palę, wolałbym nie mieć dzieci, nie widzę przeszkód w zawieraniu małżeństwa

Czytasz konkretnie napisany anons, prawdziwy i szczery. Wierze, że prawdomówność popłaca. Dzięki niej żadna ze stron nie marnuje swojego czasu jeśli finalnie i tak miałoby nam nie wyjść. Dlatego stawiam na grę w otwarte karty. Chciałbym aby rzeczy tego typu dość szybko się wyklarowały. To proste, albo poczujesz do mnie chemię albo nie. Moim odwiecznym problemem jest to, że jeszcze nigdy nie zakochałem się w kobiecie... która zakochałaby się we mnie.
Wzajemność to klucz do sukcesu. Ja jej nie znam, ale miałem wielokrotnie jej przedsmak i wiem, że jest to najpiękniejsza rzecz na świecie. Kiedy idąc za swoją kobietą wdychasz zapach z jej włosów, to wiesz, że naprawdę da się w życiu być szczęśliwym. I ja do tego dążę. Ogłoszenie na Wykopie to dla mnie kolejna możliwość, to dla mnie zwiększenie swoich szans bo szczęściu w życiu trzeba pomóc więc nie siedzę bezczynnie :)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonykrakow < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz MirekSzukaZony - Artek 27 Kraków

Zgłoszenie nr 51 z dnia 2018-01-14 18:34:17

Imię: ...
źródło: comment_liUp7vsOoMj58fbrXRViDlwV9GU0q4KB.jpg
  • 8
@Nika_Blue:

To dopiero początek?

Co rozumiesz tak mówiąc? Że na coś dopiero czekamy, że ktoś pozbiera te ogłoszenia w jedno miejsce i staną się bardziej popularne?
Pierwszy raz w czymś takim biorę udział więc nie wiem i pokornie czekam.
^ Artek
@MirekSzukaZony napisałeś, że nie wróżysz sukcesów, zrozumiałam, że masz na myśli to, że póki co mało dziewczyn się zgłosiło?

A przez początek mam na myśli to, że dopiero się ta edycja zaczęła, np. mamy trochę zgłoszeń od dziewczyn które wyglądają na poważne, ale autorki zapomniały o karteczkach, pewnie je doślą.

A co do popularności to pewnie im dużej zgłoszenie będzie wisieć, tym większa szansa, że ktoś się odezwie.

W tamtej edycji sporo