Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki,

W ramach #chwalesie w sieci zadebiutował właśnie mój najnowszy Showreel, który podsumowuje moje reżyserskie filmowe dokonania i pokazuje najfajniejsze z nich. To dzięki wam wiele z tych projektów rozeszło się po internecie, zwłaszcza spot z kozą, który wszedł kiedyś z płomieniem :) Dzięki wam za to.

W związku z tym organizuje nietypowe #rozdajo i zarazem oferuję #praca przy jednym wybranym najbliższym projekcie. Zawsze chcieliście pojawić się na planie? No to jest na to szansa. Możecie stać się przez chwilę częścią naszej #pracbaza czyli Wytwórni Filmów Kalina w Gdańsku. Wybiorę aż trzech zwycięzców. Co oferuję?

Udział w pracy na planie filmowym w trakcie realizacji jednego z naszych nowych projektów.
Zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu gdzie będziemy realizować zdjęcia.
Całkowity zwrot kosztów dojazdu do miejsca realizacji zdjęć.
Ciężkie i satysfakcjonujące minimum 12 godzinne doświadczenie ze zgraną ekipą, zawodowymi aktorami i dobrym filmowym sprzętem :)

Aby wziąć udział w akcji musicie zaplusować ten wpis oraz dodatkowo (w ramach tego bym wiedział, że Mirek jest chętny) napisać w komentarzu poniżej w jakiej roli widzicie się na planie. Oczywiście ktoś kto marzy o byciu operatorem, nie dostanie od razu za zadanie nagrania ujęcia, ale trafi wtedy do pionu operatorskiego itp.
Do wyboru:
reżyser,
operator kamery,
mistrz oświetlenia,
scenograf,
charakteryzator,
dźwiękowiec,
dyżurny

no i opcjonalnie dla każdego chętnego aktor, czyli jeśli będzie szansa to gdzieś was wepchniemy do kadru w roli statysty.

Losowanie odbędzie się 16 stycznia przez Mirkorandom. Wylosuję Mirków i jak znajdę komentarz Mirka z wybraną rolą to będzie ok, a jak nie to losować będę dalej.

Zwycięzca będzie mógł wybrać w którym z projektów realizowanych przez nas wiosną 2018 będzie chciał wziąć udział. Jeśli Mirkowi nie przypasuje nic, to zgłoszę się do kogoś z listy rezerwowej. Co wy na to?
Zerknijcie na mój Showreel poniżej i jeśli wam się spodoba, to wbijajcie na plan zdjęciowy.

Dodatkowa opcja to po prostu napisanie do mnie jeśli akurat zarządzasz marketingiem w #korposwiat i chciałbyś reklamę :)

#reklamakreatywna #film #cv #showreel
Mayonezdk - Drogie Mirki,

W ramach #chwalesie w sieci zadebiutował właśnie mój naj...
  • 7