Wpis z mikrobloga

Pytania do @Traficar dotyczące Gdańsk (Trójmiasto):
1. Macie zaznaczoną strefę w centrum miasta jako możliwą do odebrania/oddania samochodu. Są tam jednak znaki, które do wjazdu np. na ulicę Piwną, zezwalają tylko samochodom z identyfikatorami. Czy Wasze samochody mogą tam wjeżdżać czy nie?

2. Czy na lotnisku w Gdańsku są jakieś specjalne miejsca dla Was? Jeżeli tak to gdzie? Czy jest jakaś dodatkowa opłata za skorzystanie z nich?

3. Co w przypadku gdy widzę wariata za kierownicą Waszego samochodu? Mam nagranie jak jeden Wasz klient o mało nie spowodował wypadku... :/

4. Ostatnio jak oddawałem samochód to po zamknięciu bardzo długo świeciło się w nim światło (w środku) i nie mogłem go wynająć z powrotem przez następnych parę godzin (nie był widoczny w aplikacji...). Dlaczego? Paliwo miał. Nic z nim złego nie zrobiłem. :-(

5. Może zmieńcie powiadomienia w aplikacji tak, aby pierwsze wynajmowanie zimą miało informację, że w środku jest skrobaczka? :D Ostatnio stałem na odpalonym silniku 5 minut bo myślałem, że nie ma skrobaczki. Znalazłem ją jak samochód oddawałem :D

#traficar #gdansk #trojmiasto
  • 9
  • Odpowiedz
@nowik: z tym swiatłem musiałeś mieć jakiś błąd, bo ja jak kiedyś zostawiłem przypadkiem włączone radio, to mogłem od razu wynająć, co do stref wydaje mi się, że nie możesz do strefa centrum a po prostu strefa płatnego parkowania to coś innego, ale mogę się mylić;)
  • Odpowiedz
  • 0
@piqtrek nie znam Krakowa, ale słyszałem o zamknięciu jakiegoś Kazimierza, tam najpewniej są znaki zakaz ruchu z adnotacją, kto może wjechac.
W Poznaniu centrum jest zamknięte, ale zakaz w aplikacji traficar jest tylko dla rynku i wrocławskiej. Wjechac i zostawić pewnie możesz, ale zlamiesz wtedy zakazy.

  • Odpowiedz
Cześć,

to ja może krótko i na temat.
1. Niestety nie.
2. Niestety nie.
3. Bardzo Cię proszę o przesłanie na FB lub na traficar@traficar.pl wraz z krótkim opisem sytuacji. Zajmę się tym ekspresowo.
4. Bardzo ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Podobnie jak wyżej, napisz proszę do mnie - najlepiej podeślij skrina z tego wynajmu. Przyjrzę się mu dokładnie i uzupełnie odpowiedź.
5. Ciekawa sugestia! :) Myślę, że będzie coś z
  • Odpowiedz
@Traficar: Myślałem, że nie odpisaliście bo mnie nie zawołaliście :-( Ale teraz widzę odpowiedź. Skontaktuję się z Wami mailowo tak jak prosicie :) Dzięki za odpowiedzi!
  • Odpowiedz