Wpis z mikrobloga

@Pan_Mirek: No bo wiesz... Niby nikt nie wierzy, każdy pisze, że bait, ale dla bezpieczeństwa da plusa, bo "a może serio jest milionerem i dostane kupę kasy?", także.. każdy wie, ale i tak łyka jak pelikan.
  • Odpowiedz
@Moderacja: A ile razy trzeba zgłaszać profil osoby zafascynowanej hitlerowskim zbrodniarzem wojennym żebyście w jakikolwiek sposób zareagowali? Nick bezpośrednio nawiązuje do Amona Götha.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: życie mnie nauczyło, że za każdą zarzutką i pastą stoi jakaś historia. To nie jest tak, że nierealne, zmyślone baity nie mają swoich realnych odpowiedników, dlatego udzielam się czasem w AMW, a nuż komuś przyda się moje zdanie.

a od rzutu kasztanem jeszcze nikt nie umarł, choć wiele kont zbanowano :D
  • Odpowiedz
@zolwixx: Nikt nie umarł, ale atencja napędza te gównokonta do powstawania. Jeżeli ci się to pododoba to czytaj, ale dla mnie to nie są śmieszne historie i pasty, tylko stulejarskie konta i spam.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: ale dla mnie również te historie nie są śmieszne. Kilka historii z AMW kilkukrotnie słyszałem na żywo od osób, które zwróciły się do mnie z zapytaniem co mają robić. W mojej ocenie, na podstawie zebranych doświadczeń, wiele historii jest autentycznych, bądź nie mają żadnych przeciwwskazań by je tak odbierać. Oraz AMW ma również moderację, która odrzuca na starcie oczywiste zarzutki.

A zielonek prawie nie plusuję, przeważnie pojawiają się i znikają
  • Odpowiedz
@Moderacja: ciekawe ile tych waszych banów jest niesłuszny bo ktoś po prostu mieszka w akademiku, bloku itp i ma to samo IP, bo raczej wątpie, że wasz skrypt głębiej sięga skoro prostych tagów nie potraficie naprawić
  • Odpowiedz
@harnas_sv: Faktycznie masz rację. Prawdopodobnie zbanowaliśmy cały damski akademik, którego studentki chciały dołączyć do naszej społeczności na dzień dobry wstawiając zdjęcie swojej buzi na mirko. Zaraz je odbanujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@Moderacja dlatego że na wykopie jest mnóstwo ludzi którzy myślą że jak dadzą plusa to OPka zostanie ich miłością życia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz