Wpis z mikrobloga

Ale byłem #!$%@? jak byłem dzieciakiem i mam wyrzuty sumienia do teraz. Miałem z 11-12 lat i starsza siostra lvl 17 sobie kupiła buty pumy za prawie 300 zł, nie byliśmy bogatą rodzina a na tamte czasy, rok 2001-2002 to 300 zł za buty wydawało się mi jakąś absurdalną kwotą, siostra miała uzbierane 200, rodzice dołożyli jej 100 i kupiła, jak ja to zobaczyłem i się dowiedziałem, to chyba przez pół roku #!$%@?łem starszym i judziłem na siostre, jak to można kupić buty za 300 zł jak na rynku można kupić za 40 zł i co można by było kupić za reszte kasy, jak sobie przypomne tego małego judasza, który tak gnoił dorastającą i chcącą już się podobać siostrę, nie rozumiejącego tematu, bo lvl 12 to po #!$%@? mam niby podobac się dziewczynom, przecież to pedalskie xD #!$%@? w wygląd, chodzenie w tym co starsi Ci kupili i tyle, ale nie wiem, czy młody wiek i brak świadomości może mnie tłumaczyć z takiego #!$%@? zachowania ...
#rozkminy #rozkmina #modadamska #cebulaki #wstydliwewyznania #zalesie #90s #oswiadczenie
  • 6
@LubieDlugoSpac: tanie buty też mogą być dobre, ale mogą być też tragiczne, nigdy nie wiadomo. Niemarkowe zawsze trzeba przetestować, markowe trzymają jako taki poziom, więc jednak łatwiej kupić dobre markowe.

Jakbyś znalazł, przetestował i polecił konkretne tanie dobre buty, to byłoby ok. Samo twierdzenie, że da się takie kupić to słabo, bo nie każdemu będzie chciało się szukać które takie są, a wiele jest beznadziejnych.