Wpis z mikrobloga

Tak szybko jak pojawiło się Kodi na Xbox One tak szybko zniknęło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Twórcy postanowili usunąć ze sklepu Microsoft wersję na Xboksa bo działała delikatnie mówiąc dosyć kiepsko. Programiści pracują nad tym aby jak najszybciej poprawić wersję Kodi na konsole i udostępnić ją w sklepie.
A ja kupiłem specjalnie klocka żeby testować Kodi. (°°

Members

We are aware of the problem which has resulted in the disappearance of the XBox version of Kodi from the Microsoft Store. Members of the Team are currently working on resolving the issue.

We appreciate your patience and we should have it visible in the Store soon.

No need for any further reports from members that it is no longer in the Store.


Źrodełko: https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=326698&pid=2688641#pid2688641

#kodi #kodiwpigulce #xboxone
kodiwpigulce_pl - Tak szybko jak pojawiło się Kodi na Xbox One tak szybko zniknęło. (...

źródło: comment_4VPbzF3G7e1SWDM7WKOcVRKWd7Hs36y8.jpg

Pobierz
  • 7
@kodiwpigulce_pl: U siebie jak odpalałem to też z wtyczkami nie miałem problemu. Nawet dużo lepiej mi się filmy w 3D i full HD odpalały niż na malinie. Jedyny problem jaki miałem to usypianie w trakcie oglądania. Konsola zachowywała się tak, jak przy jakiś czas zostawi się pada. Ekran się robił szary i wyświetlały się komunikaty o grach.
Lepiej jakby konsola przechodziła wtedy w jakiś tryb aktywności i blokowała usypianie, żeby nie