Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, co w przypadku gdy przy ustawieniu Google Auth na Bittrexie nie zapisałem tego kodu? Gdy przypadkowo zgubię telefon czy będę chciał logować się przy pomocy innego telefonu to istnieje szansa by napisać do supportu bittrexa w celu zresetowania tej metody logowania czy jak?
#bittrex #kryptowaluty
  • 11
@tylkoanon: @Dru: @marcin-wolosz: chodzi mi o sytuacje, gdy chciałbym zainstalować google auth na innym urządzeniu, ale to rozumiem, że nic mi się z kontem nie stanie gdy wyłączę google auth na profilu bittrexa, włączę i sparuję z innym telefonem? Szkoda co by dziengi przepadły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Razr Tak jak pisze @tylkoanon jak masz zweryfikowane konto to wysyłasz selfie z dwoma dowodami tożsamości i wydrukowana kartka przesłana od nich (albo napisana odręcznie) oczywiście wcześniej podajesz ip ostatniego logowania, ile i co miałaś w portfelu itp
Jeżeli masz +1000 $ to weryfikacja jest bardziej szczegolowa
Przerabialem to w grudniu
@Razr dokładnie, ja miałem tak że zmieniłem tel i formatowalem tablet i potem dupa
Ale odzyskalem dostęp do wszystkich portfeli online i giełd:)
@zzbkk: dobra, jednak znalazłem na kartce zapisany jakiś secret key do Bittrexa, więc domniemam, że właśnie to jest ten key do dwu stopniowej autoryzacji od google auth ;) dzięki chłopaki