Wpis z mikrobloga

#kredafredazapodaje
#kryptowaluty
Ok, pamiętajcie, że inwestujecie na własną odpowiedzialność. Waluta o bardzo dużym ryzyku. Ekstremalnie niski mcap. 300tys. $. Według najnowszych informacji, miala ona zostać przejeta przez nowych developerów, którzy na dniach mają zrobić rebranding, roadmap itd. Na Cryptopii jest tak niski volumen, że starajcie się tego nie spompować. Jeśli ta waluta faktycznie otrzyma to o czym piszą na forach, to kto wie.

Nazwa waluty to : #allion

Pamiętajcie by robić własny research i robicie to na własną odpowiedzialność.
  • 10
@KredaFreda: zauważyłem, że w swoich wpisach promujących jakieś shitcoiny nidy nie piszesz o tym co stoi za daną waluta. Ostatni fluttercoin to jakiś żart, teraz allion, który nawet nie ma swojej strony. Mówisz jedynie, że "niedługo będą aktualizacje" albo, że na "forach piszo, że waluta będzie robić fikołki". A ja nic na ten temat nie znajduję, tylko jakieś nic nieznaczące banialuki.
@KredaFreda: Jeśli ona jest używana za płatności za TV, to ja to słabo widzę. Twórcy kryptowalut często gęsto zapominają o tym, że większości ludzi nie będzie chciało się kupować gówno smoczych żetonów bo ktoś sobie tak zażyczył aby nabić sobie pompę, tylko albo będzie się dało płacić w dolarze, albo GTFO. No i tutaj będzie GTFO.

Zmuszanie ludzi do używania niszowych, trudnodostępnych kryptowalut w opłatach za jakieś codzienne usługi gdzie nie
@KredaFreda: no ale co to za aktualizacje w drodze? co to za "mind blowing" newsy na forach, co to za funkcjonalności o których piszesz? Ja nic nie widzę, żadnych konkretów. No bo chyba nie dyrdymały w stylu Allion is being taken over by a group of individuals that will bring back the Movies, TV series & music. . No kurrrła panowie, szanujmy się :p
@KredaFreda: Oczywiście, że nie zmuszasz, Piszesz o jakiś niestworzonych rzeczach, które są niby w drodze.A o których NIGDZIE nie ma informacji, a przynajmniej ja takich nie znalazłem, a nie jestem internetowym retardem i powiedzmy, że wiem gdzie się poruszać aby zdobyć trochę informacji.

Zamiast pisać "aktualizacje w drodze" albo "jak waluta otrzyma to o czym mówią na forach" może po prostu napisz co to jest? Obawiam się, że nie napiszesz -