Wpis z mikrobloga

Sporo i długo mnie musieli niektórzy poganiać, ale wreszcie zamieszczam wyczekiwany wpis. ( ) Świeżaki i stare wygi, zapraszam Was na mały sparing piłkarski przy okazji #krakowskiewykopparty

W sobotę 27 stycznia o godzinie 12:00 rewanż za zawody, które odbyły się niemal równo dwa miesiące wcześniej we Wrocławiu. Jak już informowałem kilka tygodni temu, gramy pod balonem na sztucznym boisku Centrum Parkowa przy ulicy Parkowej 12a. Rywalizacja potrwa 1,5 h.

Koszt wynajmu obiektu to 300 złotych. Wobec powyższego oraz wzorem poprzedniego razu musimy ogłosić wcześniejszą zrzutkę na ten cel, którą to przeprowadzę (ponownie) ja. Zakładam frekwencję na poziomie 15-18 osób, wobec czego proszę o przelanie na moje prywatne konto kwoty 20 PLN. Nadwyżkę zapewne przeznaczę na wodę, inne nagrody, ewentualnie zostanie zwrócona.
Wpłata gwarantuje udział w gierce i jest swego rodzaju deklaracją do pojawienia się na murawie. Zachęcam, aby nie zwlekać, bo liczba miejsc będzie ograniczona. Po dane do przelewu proszę się zgłaszać do mnie na PW, co poskutkuje przejrzystością i tym, że o nikim nie zapomnę.

___________________

Parę spraw organizacyjnych:
1) Piłki i znaczniki będą na miejscu, ale jeśli ktoś bardzo chce, to może przynieść swój sprzęt.
2) Dopuszczalne obuwie: lanki, AG, turfy, FG, halowe, korokotrampki, abigadasy, no kto tam co jeszcze sobie wymyśli. - NIEDOPUSZCZALNE: wkręty.
3) Gramy pod balonem, które to nie słyną (w Krakowie) z dobrego ogrzewania, więc polecam mieć coś cieplejszego do założenia.
4) Jeśli nagle zaskakująco rano się okaże, że czyjś stan po "Super-imprezowym-biforowym-piąteczku" nie pozwoli się pojawić, to takiej osobie wpłaty nie zwracamy. Jedyna możliwość w takim przypadku, to znalezienie kogoś na zastępstwo na własną rękę.
5) Kibice mile widziani. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6) O kwestii samego dotarcia na miejsce i logistyki jako takiej będę informował odrębnie po 22 stycznia.

I taka dodatkowa atrakcja, proszę o ewentualne opinie. Istnieje możliwość zarejestrowania całej gry na taśmie, a także stworzenia mniej czy bardziej obszernego skrótu video (nie musi ono być oficjalnie publikowane!). Generowałoby to dodatkowy koszt w postaci paru dych za obsługę przez człowieka, ale potem można się pochwalić cudownym golasso, śmiesznym fikołkiem, kuriozalnym pudłem albo wysłać swoją kompilację do Lechii Gdańsk czy innej Gwardii Warszawa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

__________________

Wołam wyrażających ostatnio jakiekolwiek zainteresowanie:_
@areczek2121, @Wojt_ASR_, @polik95, @Elthiryel, @ZaczynamOdNowa, @kptant, @PepeXD, @tehSpirit, @gregmax, @Johnny_, @Jormungand, @wellback, @harakiri888, @mesulete, @Francisco_dAnconia, @Mr_Swistak, @GoodDzob, @CynicznySkurczybyk, @FotDK

#pilkanoznakrakow
idol89 - Sporo i długo mnie musieli niektórzy poganiać, ale wreszcie zamieszczam wycz...

źródło: comment_LzxpEMS36RwMGrUG2taTO6nj35z7SPEt.jpg

Pobierz
  • 55
@idol89 Niestety nie dam rady się wyleczyć po kontuzji do 27, więc odpadne.. Bardzo jestem z tego powodu zasmucony, ale nie wygrałem na razie z urazem. Muszę odpuścić, więc życzę dobrej zabawy ()