Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki z Torunia!
Chciałbym tutaj zrobić małą reklamę mojemu znajomemu. Na pewno osoby, które mieszkają w Toruniu kojarzą Pizzerię Yarpen na Rubinkowie, a bardziej kojarzyli, bo już jej nie ma. Kolega kupił ten lokal i ma tam własną restaurację (pizzerię) i tutaj prośba do Was.
Gdybyście mieli ochotę na naprawdę dobrą pizzę do zamawiajcie lub wbijajcie na Rubinkowie do Restauracji Royal (https://www.facebook.com/RestauracjaRoyal/)! Z czystym sumieniem mogę ją polecić i moim zdaniem robią pizzę, która bez problemu mieściłaby się w pierwszej trójce najlepszych pizz w mieście (nie biorę pod uwagę włoskich tylko tych takich "polskich). Dodatkowo wynajmuje salę na różne imprezy okolicznościowe, a wiadomo że jest deficyt takich miejsc w Toruniu, a od listopada/grudnia przygotowuje catering dietetyczny, który również próbowałem i dla osób, które chcą schudnąć, a nie lubią siedzieć w kuchni i nie potrafią sobie odmówić jedzenie jest idealny.

#torun #pizza #pizzaportal #pysznepl
batterflaj - Cześć Mirki i Mirabelki z Torunia!
Chciałbym tutaj zrobić małą reklamę ...

źródło: comment_ZygNoFFH1BZW2Mfxu64B69fK0plKyTM7.jpg

Pobierz
  • 23
@batterflaj: W sumie z ciekawości sprawdziłem co tam podają, może nawet się kiedyś skuszę, choć swoją ulubioną pizzerię w mieście już mam i to zarówno w kategorii "polska picca" jak i oryginalna, włoska. Ale koledze bym powiedział, że zarówno koncepcja, jak i social media chyba trochę do poprawy. Może dlatego chcesz/musisz pomagać w rozreklamowaniu lokalu?