Wpis z mikrobloga

Zacznijmy od tego że jestem typowym 15 letnim gimbuskiem. Przeglądam se internetowe m e m e s i widzę to. Uznalem ze to w sumie troche #!$%@? zabawne, a skoro mnie bawi, to niech stara ktora jest pedagogiem tez zobaczy i sie posmieje. pokazuje jej to a ta do mnie z morda ze ja jakis #!$%@? ze rigczu nie mam i za takie rzeczy to czeka cie ciasna cela w sztumie

Mowi ze co musi miec w glowie jego matka jak musi sie martwic synem postaw sie w jej sytuacji. No #!$%@? nie wiem jak jego matka, ale w tej sytuacji to ręka świerzbi zeby #!$%@? z taka sila jak jp2 ładował w dzieci. Ale uspokoilem sie, bo ojciec akurat wszedl a przy nim to troche przypal. Podchodze tate tate zoba jaki memik śmieszny xD ojciec mówi heh
To chyba niemożebnie rozsierdziło matulę i zaczyna niemiłosierną inbę jacy to w ogóle jesteśmy #!$%@? że nie z takim męzczyżną się żeniła i nie taki wyszedł jej z #!$%@? xD sorry stara prawo dżungli xD z ojcem patrzymy na siebie i mimo ze nic nie mowilismy to myslelismy o tym samym - co ona #!$%@? xD w pewnym momencie wpadamy na pomysł jak ją #!$%@? uspokoić

ojciec szybko ulatnia się z pokoju a ja zbieram całą rogycz i amok rodziecielki. Słyszę jak jakiś samochód odjeżdza - Przez cały czas matka drze #!$%@?ę ale #!$%@? mnie #!$%@? i nie słucham - myslę #!$%@? przecież się dogadaliśmy, wiedziałem że ta cygańska wrózka kłamała z tym czytaniem w myślach xD

Już myślałem że #!$%@?ł na amen i #!$%@? więcej go nie zobaczę. W sumie byłoby dobrze, bo jest barmanem, więc w domu w #!$%@? alko i jako gimbusek mógłbym se coś chlusnąć od czasu do czasu, a tak to przypix i na kompa nie bede mogl

Ale jednak po 21 minutach przyjeżdza staruszek i trzyma jakieś coś #!$%@? wie co. Przypominam matka piłuje japę cały czas ale już chyba w innym języku, nawet jej nie rozumiałem taka zdyszona była. No i przynosi ojciec i mówi SYNEK, ZADZIAŁA

Nie wiem co to i jak ma dzialac ale ok. Stawia przed matką i mówi że e pamietasz jak #!$%@? bylas jak nie wyjalem w pore? Jak chcialas mnie bic? Wtedy ona jak wsciekly slepy byk zaczyna odbijac sie od scian we #!$%@?. ojciec zaklada szybko pulapke i mowi SYNEEEK... TO #!$%@?

Mysle o #!$%@? chodzi xD W koncu trafila w to cos a ojciec mowi WIEŚKA, TERAZ TO JUŻ PRZEGIĘTA PAŁA. Z tego czegoś nagle wyłania się bonus bgc i szybko do niej E #!$%@? BUŁA ŁOKIEĆ KOŁOWROTEK. Matka że pedagog, to czasami ma do czynienia z #!$%@? osobami, rachu ciachu w splot i #!$%@? bonus ded xD

Z ojcem pomyslelismy na #!$%@? takie jazdy, wyszlismy z pokoju i zamknelismy na klucz. To bylo 2 tygodnie temu, a ona cos tam dalej warcholi xD

Co się #!$%@? dzieje z moją rodziną xD

#pasta #heheszki
karikow - Zacznijmy od tego że jestem typowym 15 letnim gimbuskiem. Przeglądam se int...

źródło: comment_rLzirnrUOdQcqMiqgjaihCQ8auXlA2xz.jpg

Pobierz
  • 1