Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebne opinie!

Słuchajcie, szukam kogoś kogo można nazwać
trenerem personalnym. Potrzebny mi ktoś, kto podoradza mi w kwestiach zrzucenia tłuszczyku (poświątecznego i nie tylko), rozpisze dietę, doradzi w kwestii dość specyficznych opcji treningowych i nie zedrze jakoś dużo piniendzy, no.

Polecicie mi kogoś? Google nie daje mi niczego konkretnego.

Help plz.
  • 14
@kidi1: Taaak, dokładnie tak. Moja nieporadność polega na chęci korzystania z pomocy kogoś doświadczonego, ogarniętego i z umiejętnościami, kiedy sam nigdy się w to nie bawiłem. Gratuluję podejścia ( ͜͡ʖ ͡ಥ)
@hvd3s_: to nie szukałeś tam gdzie trzeba, naprawdę wszystko jest dostępne a nawet treningi które można samemu pod siebie zmieniać, kazda dieta jest opisana szczegółowo, a tak naprawdę żeby schudnąć nie potrzebujesz dużo ;)
@hvd3s_: ale liczysz na to że zrobi to ktoś przez internet? Nie warto. Rozpiski przez internet to typowe kopiuj/wklej. Z jakiego miasta jesteś, ile masz kasy, jak duży problem, tylko zrzucenie wagi czy inne problemy (mobilność itd)
@gnomos: Owszem, liczę, że ktoś zrobi to w ten sposób ze względu na moją pracę i niemożność uczęszczania na siłownię. Jestem z okolic Krakowa, ale jak mówię - większość czasu nie ma mnie w kraju. Mogę płacić do ok. 6 stówek miesięcznie, problem jest, ekhem, sporych gabarytów, noszony z przodu. Chodzi o zrzucenie wagi i modelowanie sylwetki poprzez ćwiczenia domowe, jakąś zgrabną dietę etc.