Wpis z mikrobloga

@Arachnofob: Podstawy marketingu " ładne opakowanie lepiej się sprzedaję " to jest tak. Ty masz być silny, męski, dobrze zarabiać, mieć mieszkanie, dom, kamienice, miasto, województwo, dbać o nią, kochać otaczać opieką (.... tutaj reszta). Ona ma ładnie wyglądać i wypinać dupę. Ale formalnie nie możesz patrzeć na wygląd. Bo będziesz płytki i jakiś #!$%@?.
@Nicescroll: Im bardziej spełniasz te atuty tym bardziej masz prawo być płytki i patrzeć na wygląd. Był ten seksperyment na tinderze co ktoś zrobił se profil z fotki seksi modela, mówił laskom wprost "ruchajmy się" a one "ok" - no i tak to już jest xD
@Nicescroll: ja z kolei robiłem za bolca na boku, trochę mnie to #!$%@?ło bo desperacko liczyłem na coś więcej ale nigdy nie znajdowały powodu by zostawać. Byłem biedny & brzydki więc w sumie sam nie wiem czemu ze mną były, pewnie brały na pieroga cokolwiek co nie #!$%@?ło przed nimi czyli mnie xD Ale w sumie lepsze to niż bycie na miejscu ich facetów...
@cezarysek: miałem kilka okazji, bawić się z laskami co miały chłopa, czy narzeczonego. Ale nie mogłem się przełamać, żeby je ruchać mając świadomość, że kogoś mają. Z szacunku do faceta (nic złego mi nie zrobił abym mu panienkę #!$%@?ł ) oraz do siebie, staram się mieć zasady i się ich trzymać. Kiedyś miałem taką sytuację. Kumpel wyjrzał za granicę i tak na piwko się umówiliśmy w klubie dwie laski przy stoliku
@cezarysek: jak wychodziłem siedzieli na ławce, na przystanku autobusowym i się kłócili. Kijowo się czułem chociaż nic złego nie zrobiłem, miałem później wiele podobnych sytuacji zawsze z laskami poznanymi na dyskotekach które poszły z koleżankami sobie (potańczyć tylko), straciłem nadzieję na poznanie porządnej dziewczyny, i bam, poznałem swoją przyszłą żonę w kościele ;-) Od tamtego czasu nie chodzę do kościoła. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Arachnofob: Laski już dawno to rozkminiły i nie są głupie, przynajmniej większość i dobrze wiedzą czym omotać facetów. Ostatnio z paroma rozmawiałem i siedziały grzecznie i wymieniały co mają fajne. Np. Jedna no ja mam fajną dupę i uśmiech to wiem, że muszę się trochę pokręcić, powypinać i pouśmiechać żeby na mnie zwrócił uwagę xD

Nie mówię już o tym, że większość siedzi godzinami wali selfie żeby wiedzieć jaki profil mają
@Arachnofob A gdzie ona pisze, że chce aby facet poznał jej wnętrze? Kolejna piwniczna generalizacja która do niczego nie prowadzi xD
A dziewczynę bym zabrał na jakies piwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)