Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki, trzymajcie mnie i oceńcie sami... jak można mieć taki syf w łazience, tyle butli #!$%@? na widoku xD jak w jakiejś #!$%@? wystawie kosmetyków świata. Typowa #logikarozowychpaskow, jest centymetr kwadratowy miejsca na wannie? to #!$%@? #!$%@? nasram kolejną butelkę odżywki. Zbulwersowalam się bo mnie trafia jak widzę taki #!$%@?. Notabene miałam kiedyś okazję umyć się u znajomej której łazienka tak wyglądała, ta chirurgiczna precyzja żeby nie strącić jednej butelki z wanny bo #!$%@? wszystko jedno za drugim. Sorry za bulwers ale musialam to z siebie wyrzucić.
#zalesie #rozowepaski otaguje jeszcze #wlosomaniaczka bo to z takiej grupy bylo wziete zdjecie ( ͡º ͜ʖ͡º)
takwiemjestemzielonka - #!$%@? mirki, trzymajcie mnie i oceńcie sami... jak można mie...

źródło: comment_MRt3N1J0n8L0C72uwojCP2qJ0p6Cvz1v.jpg

Pobierz
  • 74
@Heven: Nie boli, nie bój się :* na nowy rok życzę ci, żebyś nigdy nie musiał żyć z babą która będzie uważała taki stan za absolutnie normalny, i jeszcze chwaliła się tym w necie bo "patrzcie ile mam kosmetyków hehe mojemu mężowi się to nie podoba ale musi w końcu mój teren hehe" A tak serio, można mieć tonę odżywek do włosów ale żeby robić śmietnik z każdego centymetra powierzchni? Wymyślono
@takwiemjestemzielonka: zawsze jak wracam do domu, gdzie przeważa płeć żeńska to wygląda to podobnie, ale w mniejszym stopniu. Zazwyczaj też zapomnę sobie kupić szamponu, więc zabieram się za dobór odpowiedniego dla mnie, czyt. zwykłego lub do włosów przetłuszczających się. Pomimo tylu naładowanych butelek wszystkiego i niczego to nie mogę zazwyczaj znaleźć tego co chcę :/