Wpis z mikrobloga

@Jacket: Obecnie w Polsce to wolą zrobić seriale kostiumowe jak Korona Królów czy zeszłoroczne Belle Epoque TVNu, bo po co się starać skoro i tak to wolą zrobić coś co kupi niewymagający widz TVP czy TVNu. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dobrze, że żyjemy w czasach stacji jak HBO czy zwłaszcza internetu.
@jjnk: Belle Epoque nie było szałowe, ale jednak 3 poziomy lepsze od Korony Królów.

Belle Epoque to były niespełnione nadzieje na dobry, a nie zwyczajny serial. Korona Królów jest źródłem wielkiej beki, oglądać to może tylko zupełnie niewyrobiony widz, albo dla beki właśnie.
@BongoBong: Dla mnie Belle Epoque było tak samo #!$%@? co ta cała Korona ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może dlatego, że dla mnie gówno to gówno.
@drhipis: Chyba 60 letnią roksą, a 50 letnią jak coś xD
Belle Epoque nie było szałowe, ale jednak 3 poziomy lepsze od Korony Królów.

Belle Epoque to były niespełnione nadzieje na dobry, a nie zwyczajny serial. Korona Królów jest źródłem wielkiej beki, oglądać to może tylko zupełnie niewyrobiony widz, albo dla beki właśnie.


@BongoBong: Z drugiej strony mogą to robić specjalnie ;) Kto obejrzy na serio, ten obejrzy, a reszta wyhajpuje serial w internecie. Może i opinie nienajlepsze, ale będzie to serial,