Wpis z mikrobloga

@dzieju41: Trudno stwierdzić bo nowość ale jeśli nie będzie to skóra to zawsze mam prawo do zwrotu całości czy też części pieniędzy. Miałem już skórzane paski z chin ale moj akurat był dla mnie za twardy :)
@support ależ to pachnie tandeta na kilometr ;-D te niby tarcze namalowane tylko, te niby przyciski będące atrapami ;-)
I nie piszę tego z przekora, różowa chciał to kilka podobnych zamówiłem.
Nie, no po prostu nie polecam! ;-)
@support misiek na każdym podkładowym zdjęciu tarczę w tej samej martwej pozycji nie wskazującej nawet na próbę imitacji. Do tego pasek gumowy o fakturze skóry przeszyty nitka z babcinego kłębka :-D Kup, pokaż zwrócę honor ale nie #!$%@? nie wierzę w jego dobra jakość ¯_(ツ)_/¯
@support taka jest cena za reflinka ;-P Promujesz do zakupu za pomocą reflinka więc przyjmij krytyke na klatę ;-P
Ostatnio jakoś parafian na Fejsie sprzedawał je w promocji kurde po 119 cebul ;-)
@Beeercik a piszesz tak ponieważ... Ot tak ;-) ?
A serio to przejrzałem kilka modeli z profilu marki i na co niektórych zdjęciach zwrotnych nawet zegarki za 60 zł miały ruchome (może niektóre) tarcze. Zatem cofnę to co mówię o ich jakości jak kiedyś zobaczymy takie zdjęcie @support