Wpis z mikrobloga

Pytanka Mirki: a) czy w Netflixie są reklamy? b) czy content jest prawilny i obszerny?

Mam obecnie play now i mam ochotę się pociąć, bo ta patologia nie potrafi przyciąć prawidłowo programu. Ba, w ogóle tego nie robi - zapewne robi to nieudolnie jakiś automat i wybierając odcinek serialu z listy oglądasz końcówkę poprzedniego programu, reklamy, serial właściwy wraz z reklamami w trakcie i na koniec reklamy i kawałem następnego odcinka - dodatkowo wszystko pojawia się i znika w przeciągu 1-3 tygodni i dodają to pod irracjonalnymi nazwami - sezon 11 pokazuje jako sezon 1 (°°
#netflix #playnow #tv #tvdlanaiwniakow
  • 7
@Pierre_Nietzsche: Dziękuję za treściwą odpowiedź :) Właśnie słyszałem, że na początku było to bieda edition na terenie naszego kraju, ale po tak wielkiej firmie spodziewałem się zmian. Po play'u też się spodziewam, ale nie tak prędko. Certyfikat SSL naprawiali ponad ?5? dni...
@tomeq: Ja opłacam netflixa od 8 miesięcy. Na początku myślałem, że obejrzę kilka seriali i filmów, które mnie interesują na darmowym miesiącu i sobie odpuszczę. Jednak po głębszym przeszukaniu materiału, okazało się że jest tam tyle wartościowego contentu, że nie da się przerobić tego w jeden miesiąc. Nie mówiąc już o materiałach, które dodali w ostatnim czasie. Ja polecam
@tomeq: Netflix działa bardzo wydajnie i stabilnie (o niebo lepiej niż hbo go). Regularnie dodają nowy content, nawet ten którego nie wyprodukowali (np. teraz słynni Przyjaciele). Ja jestem bardzo zadowolony, polecam cebulowy pakiet rodzinny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomeq: nie ma reklame, kontent serialowy jest obszerny, filmowy... naaah. Jest dużo filmów a jednak co rusz trafiałem, ze tego co chcę to nie ma. O nowościach zapomnij.