Wpis z mikrobloga

Kupiłam wczoraj laptopa za ciężko zarobione pieniądze idąc za radami Mirkow zamiast #apple za 3700 wzięłam #dell z lepszymi parametrami za 3600 i dziś musiałam go oddać spowrotem () na szczęść profesjonalne podejście do klienta w #xkom i pieniądze mam już na koncie. Moje rozczarowanie Dellem jest ogromne. Nie polecam, matryca źle wpasowana w ramkę i prześwity na ekranie, do tego mimo całkiem niezłych parametrów lekko zamulal ()
Może ktoś z was może doradzić co warto kupić do 4k z ekranem 13-14 cali?
#gorzkiezale #laptopy #komputery
girlinexile - Kupiłam wczoraj laptopa za ciężko zarobione pieniądze idąc za radami Mi...

źródło: comment_m4Io4vCOss46bdnmsxE74DGHeHwaEYDe.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
pół biedy Mirki jeszcze doradzaliście osobie w necie, ale pamiętajcie - na żywo, jak ktoś jest w miarę zdecydowany kupić jakikolwiek produkt Apple'a, to darujcie sobie okazję na "oświecenie" tej osoby i niech robi co chce.
Zawsze znajdzie się jakieś "ale" i to będzie tylko Wasza wina, bo "tak to bym kupił/a Maca i spokój".

Zresztą całe doradzanie z sprzętem to śliska sprawa, bo co się nie #!$%@?, albo nie będzie zainstalowany
  • Odpowiedz
@girl_in_exile: Maca zdecydowanie warto, tylko moze niekoniecznie ten najtanszy model, bo maly w nim dysk jest. No ale pod wzgledem jakosci wykonania i kultury pracy malo co moze sie z nimi rownac w tej kategorii cenowej. Jasne, sa tansze kompy ale niekoniecznie tak dobrze wykonczone. Te dobrze wykonczone niekoniecznie beda tansze od Maka. To, ze Apple jest duzo drozsze, to mit rozpowszechniany przez ludzi, ktorzy malo maja do czynienia z takimi
  • Odpowiedz
@inplaz: no jak kupuje sprzęt to ma służyć wiele lat. Nie jestem gadzeciara i ostatni laptop kupiłam jakieś 12 lat temu na studiach i dalej bym go używała gdyby nie uszkodzenie matrycy w podróży ()
  • Odpowiedz
@girl_in_exile: to co za gowno wybralas? XD znajome braly jakies 15 czy 17 calowe lenovo za podobne pieniadze i bez wiekszych problemow niz zarzutu. Ale jesli koniecznie ma byc za okolo 3500 zl do przegladania neta i ogladania filmow, no to rzeczywiscie, warunki idealne pod jakiegos maka.
  • Odpowiedz
@girl_in_exile: no akurat ten model ma wadę fabryczna, przynajmniej pewna seria, ale naprawa po nowym roku, więc dało się to naprawić (nawet samodzielnie - serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale dla spokoju lepiej wymienić na inny komputer. Oby macbook służył ;)
  • Odpowiedz
@girl_in_exile: napisz do mnie na PW w sprawie maca. Znam faceta który sprowadza z USA z niewielką marżą, kupiłem u niego swojego pro, dla mojej dziewczyny, brata i kilku znajomych. Gwarancja jest międzynarodowa na podstawie numeru seryjnego wiec nie trzeba nawet mieć dowodu zakupu. Chociaż ten facet dorzuca.
  • Odpowiedz