Wpis z mikrobloga

poszukuję osoby/firmy, która zaprojektowałaby dla mnie układ. Mam 256 sensorów, potrzebuję wzmacniania, filtrowania i konwersji na cyfrówkę. układ podzielony na 4 płytki + zasilanie. Trochę przy tym dłubałem, jednak przerasta to moje możliwości jak na stycznośc z elektroniką po raz pierwszy. Ktoś by się podjął lub zna/poleci firmę osobę do takiego zadania? #elektronika i moze ktoś z #programowanie zna kogoś lub sam się tym też zajmuje. Najlepiej z okolic poznania, ale to jako kryterium mocno poboczne.
  • 10
@levil: kurcze, nie brzmi to na hobbystyczny projekt. czy to na studia czy coś poważniejszego?

jeżeli coś poważniejszego to w grę wchodzą te wszystkie sprawy ochronne pacjenta etc.
via Android
  • 0
@przech rozwijam swoja prace dyplomowa z 1 stopnia. Licze ze uda mi sie to przepchnac na 2 stopniu jako magisterke. Jesli nie to i tak zainteresowalo mnie to do tego stopnia ze bym to ciagnal dalej do konca az uzyskam zamierzny edekt (òóˇ). A moja praca dotyczyla analizy impulsow miesniowych za pomoca sztucznych sieci neuronowych. Niestety brakowalo mi lepszej aparatury pomiarowej wiec pora ja zrobic
@przech: 32k Euro, tyle kosztuje urządzenie jakie bym potrzebował po zniżce na cele badawcze. Z tego co ja zrobiłem do tej pory koszty podezpołów z płytkami wychodzi mi ok 7k zł. Jest to dość duża kwota, dlatego chciałbym żeby to wyszło za pierwszym razem