Wpis z mikrobloga

Hej Mirki :)
W listopadzie kupiłem telefon w gearbest, zapłaciłem przez PP i do tej pory nie mają go na magazynie. Trzeci raz zmieniają termin wysyłki/dostawy na magazyn. Mam od nich teraz dwie opcje: czekać albo zwrot. Pytanie czy jak zwrócą mi kasę to będę stratny przez niekorzystny w dniu płatności kurs PayPal? (Około 5,5$) Nie mam Revolut. Cena była dobra ale jak mam czekać do wiosny to wole kupić gdzie indziej.
Może lepiej poczekać 60 dni i założyć spór na PP? Wtedy dostanę zwrot całej kwoty razem z tą ich prowizją w formie niekorzystnego kursu czy tyle samo co od GB?
60 dni na dostawę liczy się od dnia wysyłki czy od dnia zakupu? Miałem opcje PriorityLine i podobno taką mają wysłać.
#gearbest #paypal #priorityline #xiaomi
  • 5
#encore26 Czuję że ja poczekam dłużej dlatego pytam co robić w takiej sytuacji żeby nie być stratnym. Czas też jest stratą bo w końcu ten telefon będzie w tej cenie w Polsce z gwarancją xd
Dostałeś za to jakiś refund? Oni w *uja lecą bo sprzedali towar nie mając go w magazynie, więc będę się domagał częściowego zwrotu i nie wiem czy przez GB czy PP.
@yairomi: A jak wyślą po np 50 dniach i dopiero wtedy będę miał tracking ale jak to PriorityLine będzie szło długo i wtedy znajdę ten telefon w innym miejscu już z gwarancją to mogę żądać zwrotu przez PP po tych 60 dniach? Jak dojdzie to będę mógł im odesłać telefon dopiero po odzyskaniu jakiejś kwoty i punktów za zmarnowany czas. Nie chcę nic wyłudzić ale to oni w kulki lecą. Czy
@piotreks86: Jeśli gearbest przewiduje 60 dni na dostarczenie towaru (sprawdź regulamin) i po tych 60 dniach go nie masz, to paypal nie powinien robić problemów. Najlepiej sprawdzić po prostu na PP, nic to nie kosztuje.