Wpis z mikrobloga

@printf: gdybym nie potrzebowała obojga oczu do pracy z którą wiążę swoją przyszłość to bym nie panikowała tak bardzo utratą jednego, ale jeśli faktycznie to pomyślę nad pozytywami jak wyrok zapadnie
Jeśli wolno spytać to pracujesz przed komputerem? Jeśli tak i nie musisz oceniać odległości to będzie ok zamknij oko i popracuj chwile. nie jest tak źle. Mam sąsiada z jednym okiem i on śmiga normalnie samochodem (nie wiem czy tak wolno) ale ziomek daje radę

@Delimei:
@Delimei znieczulenie ogólne, całość trwała że 2h.
Żaden wypadek, powiedziałem mamie przy kolacji że coś tak słabo widzę na jedno oko ostatnio, sprawdziła że faktycznie pół wizji mam zasłonięte to heja w samochód i do szpitala. Faktycznie takie odwarstwienia zdarzają się głównie przy jakichś wypadkach, ale w moim przypadku nikt nic nie kojarzy, żeby się wcześniej stało
@printf: niestety praca na razie przed komputerem, jeśli się uda zmienić na tą wymarzoną to będę musiała porównywać projekty z wykonaniem, bez obojga oczu ciężko oceniać szczegóły (a już mam problem z dokładnym odczytem z suwmiarki, bo się podziałki "przesuwają" jak przymknę to słabsze oko)
@fullkebab: aktualnie wiem, że wymyślili jakąś nową metodę też dla osób z dużym spłaszczeniem gałki ocznej (duża wada na -), że zamieniają wypełnienie (nie wiem jak to się nazywa) oka i wypełniają olejem silikonowym, żeby przywrócić kształt, tylko nigdzie nie mogę doczytać jak dokładnie wyglądają szczegóły zabiegu