Wpis z mikrobloga

Beka z tej Polskiej kultury słabości, nawet jak już jakiegoś Polaka stać na Ferrari tak jak Glika, to nie kupi bo musi pokazać jaki to on „swój chłop” a potem „zobacz mordeczko, jestem taki sam jak Ty, zarabiam 300 tysięcy euro miesięcznie ale jestem taki sam mordko, bo nie kupiłem Ferrari!”. Jak ta bieda musi być zakorzeniona w umysłach Polaków, ze nawet jak ich stać to nie kupują bo z przyzwyczajenia do biedy nie wypada.
#polska #polakibiedakicebulaki #polakicebulaki #patologiazewsi #patologiazmiasta #polak
Pobierz S.....h - Beka z tej Polskiej kultury słabości, nawet jak już jakiegoś Polaka stać na...
źródło: comment_ho2gu9iRgYBg6jMrKA6BIaInK9oOj7cy.jpg
  • 51
@Smakoshh: Chłopak a inną mentalność niż większość piłkarzy. To dobrze przynajmniej będzie miał pieniądze jak skończy karierę. Fajnie też że dołożył się do boiska z dzielnicy miasta z którego się wychował. Nie zapomina skąd pochodzi
Ale o #!$%@? chodzi, bardzo fajna postawa glika, sam mieszkam jakiś 1km od Johna Terrego, biedny pewnie za bardzo nie jest a zapieprza z buta na treningi, do sklepu itd
@Smakoshh: Widac Ferrari miales jedynie na naklejkach z gumy Turbo.
Fajne auto, ale jako pilkarz pewnie czesto podrozuje i zmienia miejsce zamieszkania, a Ferrari to mocno sezonowe auto, z reszta kazdy kto ma troche oleju w glowie juz nie kupuje takiego auta, bo jest duzo innych fajniejszych opcji.
No chyba ze ktos cale zycie marzyl o konkretnym modelu to ok, ale tak for fun to sa lepsze opcje.