Wpis z mikrobloga

Jak zwykle wszyscy żyją cyrkiem ze Strachem, Popkiem i Szpilką, a przecież gala miała zajebiste walki:
Szadziński - łeb z kamienia, ale cios też, ładnie odciął Kazieczko
Parnasse - fajny prospekcik
Szuli zaskoczył
Janikowski- sztos! Niesamowity progres z walki na walkę. Ten koleś może naprawdę rządzić w swojej kategorii. Ta walka miała go zweryfikować i okazało się, że naprawdę koleś jest gites! Będę mu kibicować.
Longer - wiadomo, pas będzie jego, lepszego ciężkiego w KSW nie ma, patrząc po tym kto tam nosił pasy, to dobrze, że w końcu pojawił się Andryszak
Wrzosek - mega walka! Uwielbiam gościa!
Erbst- papier, nożyce kamień game on. Kornik miał tak zły pomysł na tą walkę... Chciał sobie ostrożnie punktować w stójce i nie wziął pod uwagę, że w ciągu 5 rund Japończyk może zdołać go udanie obalić. Brawo... szkoda trochę bo kibicowałam Arturowi, ale gejmplan był tak bardzo zły...
Strachu - popenada i żenada, #!$%@?, wywiad z Borkiem na siedząco, sportowo to było zero. Ale co się naśmiałam to moje xD
Soldic - mocniejszy zawodnik i widzieliśmy ile zostało z Borysa po odejściu z gymu. Jaram się mocno przyszłą walką Soldica z Du Plessisem. (szacun dla Gamera, że nie pozwolił kumplowi kontynuować walki, dobrze mieć takiego przyjaciela)

Ktoś chyba na mirko dał fajnego protipa, żeby odpalić transmisję przed rozpoczęciem i niech sobie wisi w tle. Tak zrobiłam i jedyny raz gdy mi zacinało to na walce wieczoru, ale to też może z kilka razy tylko i było ok. Dzięki cumplu!
Nie wiem jak na ipli, ale pamiętajcie, że jeśli nie szła wam transmisja to możecie domagać się zwrotu kasy od kswtv. Z tego co się orientuje to nie ma tam z tym problemu, ewentualnie dają za darmo kolejną galę.
#ksw #mma
  • 7
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: bede bronil stracha, wiem ze to komicznie wygladalo ale wywiadu udzielil, a taki pudzian po ksw40 #!$%@? po walce i wywiadu nie bylo :P takze jak dla mnie plusik, pomimo iz wygladalo to zalosnie. w sensie plusik za walecznosc i doprowadzenie szpilki do zagotowania xD
  • Odpowiedz
Jak zwykle wszyscy żyją cyrkiem ze Strachem, Popkiem i Szpilką, a przecież gala miała zajebiste walki:


@gram_w_mahjonga: Cokolwiek by się nie działo na KSW. Żeby ściany srały i kosmici odlecieli tym spodkiem, to i tak banda mma niedzielniaków będzie szydzić, bo to przecież modne drzeć łacha z ksw.
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: skąd info ze oddająkasę lub w jakikolwiek inny sposób rekompensują? Mi wyłączyło transmisje przy pierwszej gali kiedy występował popek i nawet dzien pozniej był czarny ekran kiedy chciałem odtworzyć ten fragment. Pisalem reklamacje przez formularz na stronie czy tam mejla ktory byl podany na tym kswtv i nikt nic nie odpisał.
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga czy ja wiem, czy zły game plan Kornika na Erbsta? Ładnie go w stojce ogarniał, wygrywał rundy jak na moją ocenę, też wydawał się być w lepszej kondycji.
Japonijczyk o kilka klas lepszy w parterze, więc to najlepsze co mógł wymyślić i całkiem dobrze szła realizacja.
Całkiem dobry takedown defense, ale jednak trochę zabrakło skuteczności w tym i dał się ściągnąć. Wejścia za plecy nie skomentuje, bo to już słabe było.
  • Odpowiedz