Wpis z mikrobloga

@BongoBong @KamDG Wręcz powiedziałbym że jest jeszcze gorzej, większość tych osób które tak szczują na (jak wyżej) Pismo Święte i Biskupów są przykładnymi katolikami i co niedzielę chodzą do kościoła, by przyjść do domu i szkalować innych za poszanowanie Pisma Świętego. Większość bo na te marsze chodzą głównie osoby 50+ co nie mają co ze sobą zrobić.
Rozbraja mnie uzasadnianie wysokiego poparcia PIS „niską jakością” opozycji.


@Zydomasoneria: No sorry, ale jak ponad 70% społeczeństwa zdecydowanie nie chce "nachodźców", a takie PO (nawet po przegranej w wyborach) uważa, że należy ich przyjąć tylu, ilu zażyczy sobie UE to co to jest jak nie nabijanie słupków neo-socjalistom z PiSu?

A to tylko jeden z przykładów nieudolności opozycji, na której korzysta PiS.
heh ale to jak to jest? Demokracja, czy nie? Bo ja już się gubię, o co teraz KOD/OPRL walczy? Bo widzę naród głupi, to znaczy że wprowadzamy autorytaryzm z błogosławionym Donaldem? Możesz mi wyjaśnić?


@qluch: Ale zdajesz sobie sprawę, że PIS wygrał wyborach większość sejmową, a nie władzę absolutną? PIS powinien trzymać się reguł ważniejszych od siebie (Konstytucja). Ale ciągle te reguły łamie i o to toczy się spór.
heh ale to jak to jest? Demokracja, czy nie?

@qluch:
Niby jest u nas uczony WOS/historia, ale gówno Polscy wiedzą na czym to polega. Demokracja ma juz tysiace lat i baaaardzo mocno się ona zmieniała w czasie. Było z 50 odmian "demokracji".
Ja już nie chcę mówić tutaj o czasach starozytnej Grecji, ale przecież PRL tez był demokracją ludową, demokracja jest niby w Chinach, Białorusi, Turcji (gdzie wsadzono ze 100 tys.