Wpis z mikrobloga

Jak w chińskim przysłowiu - usiądź na brzegu rzeki i czekaj aż ciała twoich wrogów zaczną spływać z nurtem. Dobra Zmiana przyszła, więc otworzyła się okazja dla jakiejś miernoty, która 52 razy (!) nie umiała zda egzaminu, i teraz zgłosiła się do Ziobry na prezesa sądu.

Modelowy przykład selekcji negatywnej. Za chwilę norma w sądach w całym kraju.

#polska #polityka #ciekawostki #rakcontent #bekazpisu #zamachlipcowy #neuropa #4konserwy
adam2a - Jak w chińskim przysłowiu - usiądź na brzegu rzeki i czekaj aż ciała twoich ...

źródło: comment_aEMSXr5Uopu42vLQ6Vj3WTvpDvVufp54.jpg

Pobierz
  • 9
wyobraz sobie, ze wynik egzaminu tez zalezy od komisji


@Pomeranian: rozumiem, że chcesz mi pokazać jak bardzo jesteś głupi. Pewnie Wałęsa jest twoim idolem i postępujesz dokładnie tak jak on. :p
Sprawdź sobie znaczenie słów 'egzamin', a 'konkurs'. To może jak się wysilisz, to zrozumiesz tą GIGANTYCZNĄ różnicę. Choć pewnie będziesz chciał znowu 'zabłysnąć' swoją głupotą i zaczniesz mi udowadniać, że to to samo. Lub nawet konkurs ma większą wartość niż
@adam2a:

Podstawowym narzędziem demontażu państwa prawa jest zjawisko „hollowing out” - „wydrążania” instytucji odpowiedzialnych za ochronę wolności - a więc utrzymywania ich jako wydmuszek, które nie są zdolne do pełnienia swojej funkcji (u nas przede wszystkim TK i KRRiTV, a za moment KRS I SN). Głównym sposobem na wydrążenie, znanym na całym świecie, są tzw. mediocre appointments, czyli obniżanie wymagań dla powołania członków tych instytucji - po naszemu promowanie BMW -
egzamin sedziowski jest rowniez ustny i tu czesciowo zalezy oczywiscie od oceny komisji


@Pomeranian: wiedziałem, że tak będzie... postępujący debilizm nie umożliwia logicznego myślenia. I jeszcze te tłumaczenie.. godne prawdziwego głupka.
Egzamin -> jasno określone kryterium jego zdania
Konkurs -> zależne od widzimisię komisji
Ale dzięki za ujawnienie... jednego idiotę mniej do czytania na wypoku. :p