Wpis z mikrobloga

@Ganicjusz: ja pier... 27l i jak gimbaza. Ty nie wiesz że kobieta w tym wieku już ma swoje potrzeby? A ty do niej piszesz, że twoja męskość to jest pisanie do niej...
  • Odpowiedz
@Ganicjusz: @wetnosekoala: @Kelemele: @ponurychlopiec: Te wszystkie bajery to na psu w dupę na tym tinderze, jak laska piszę z jakimiś fagasami którzy hurtowo musza zaruchać to oni mają wypracowane zarzutki i leją wodę pewnie az jej pocieka po brzuchu XD, pewnie tylko czyta i rośnie jej ego, a potem jak przyjdzie co do czego to zostają przeorane i sfrustrowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ganicjusz: ewentualnie niech się z nią umówi i się zobaczy, bo teraz to może być mu szkoda tak po prostu skończyć znajomość, lepiej żeby na żywo został olany, to mu szybko przejdzie i nabierze doświadczenia z takimi xD
  • Odpowiedz
Z jakiej racji kobieta ma otrzymać więcej niż sama daje?

Tym bardziej, że wymaga więcej niż sama daje.


@Ganicjusz: z racji tego, że to ty chcesz czegoś od niej więcej.

chyba że serio NIC byś nie chciał, wtedy ta konwersacja by nie zaistniała w ogóle
  • Odpowiedz
z racji tego, że to ty chcesz czegoś od niej więcej.


@spere: Jeśli ona oczekuje mojej męskości to ja mam prawo oczekiwać kobiecości. Wcześniej znajomy nie wymagał, ale się podpisuję pod jego słowami.

@bizonsky: Też uważam, ż z gowna bata nie ukręci. Ale już na te znajomość nie mam wpływu z żadnej ze stron.
  • Odpowiedz